Політика
4 лютого 2021
Зеленський телеканали Медведчука зачинити не можна залишити
Про це можна довго говорити
author
Іван Проценко

Головний редактор

news-image

#InfoMaidan

Хід Зеленського був сильним. Це був хід, який об'єднав на його підтримку патріотичне суспільство. Навіть затяті його критики написали в підтримку закриття телеканалів Медведчука.

Але чи все так дійсно добре ..

Що отримав від цього Медведчук та його братія. Вони отримали теж підтримку електорату і деяку мобілізацію. Їм почали співчувати та казати про безсилля влади і тому вже вона вимушена була зробити аж такий крок. Але на далеких дистанціях вони безумовно втратять. Вони не зможуть окучувати інформаційно своїх прихильників і підтримка буде стрімко падати.

Доволі сильный удар отримав Порошенко. До нього постало питання чому за його каденції цього не було зроблено. Він надав коментарі з цього приводу, але твердої відповіді на запитання не пролунало.

 Зеленський в даній ситуації впевнено підняв прапор перемоги. Але і він цей прапор може не втримати.

Вже зараз є інформація про термінове скликання РНБО. Чому саме поки що невідомо. Але інсайди кажуть про ймовірну активізацію бойових дій в зоні ООС. Це цілком можливо, адже удар було нанесено по інформаційній зброї Росії, яку вона розташувала всередині України. Тож, цілком можлива і аж така відповідь від Москви. Їм це буде додатково вигідно - увага від справи Навального, палацу Путіна та протестів по всій РФ перейде до активних бойових дій на Донбасі.

Також є інформація про активну роботу силового блоку ОПЗЖ в регіонах, яких хочуть звозити в Київ задля протестів під ОПУ. На це націоналісти вже дали відповідь та готовність до мобілізації задля протидії антиукраїнським силам.

Якщо шукати інтереси, то пан Медведчук поліз в газові справи і почав роботу по частковому віджиму газових мереж та облгазів. Отримав за це удар по медіа ресурсах. Хто ж захоче, щоб у нього відібрали такий смачний шмат пирога. Тепер не має ані газу, ані телеканалів.

#ДумайтеСамостійно

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст матеріалів, розміщених користувачами.