Політика
28 липня 2021
Українці - народ, який хвилюється за долі олігархів
І це триває десятиліттями
author
Іван Проценко

Головний редактор

news-image

#InfoMaidan

Бачив сьогодні відео, де якісь активісти підпливли на човні до яхти, на якій в Хорватії відпочиває Петро Порошенко з родиною, з ящиком абрикос, який нібито повертають йому військові. В пості йдеться, що вартість аренди такої яхти 250К€ на тиждень і це ж просто жахливо, нібито, і як так можна.

На кого цей примітивний дебілізм розрахований?

Якщо взяти один тільки Рошен, то прибутки там такі, що він може на цю яхту ще й Джей Ло замовити, яка нещодавно відпочивала на яхті Ахметова.

А активісти прилетіли в Хорватію стежити за родиною Порошенка за свій кошт, мабуть. Готелі зняли за свої гроші і найняли човен, на якому кружляли навкруги яхти теж за свої.

 На кого цей тупий цирк розраховано?

Якийсь олігарх найняв людей, щоб ті стежили за іншим олігархом і з ящиком абрикос підпливли до яхти, на якій він відпочиває з родиною.

І в чому від цих олігархічних розбірок користь для простих людей?

Але багато хто з цікавістю дивиться, підтримує і каже, що так йому і треба, так його. А інші навпаки на боці відпочиваючих на яхті.

Народ, який живе в злиднях, переживає за долі мільйонерів та мільярдерів, які вирішують як цьому народу жити, де жити, що їсти, скільки платити за життя, куди їхати, а куди ні, що їстимуть його діти і чи їстимуть взагалі. Парадокс. Аномалія.

P.S. Доречі, обличчя активістів з ящиком абрикос запікселені. Герої чомусь соромляться своїх великих діянь задля блага народу. А може просто то були Пєтров з Башировим ..

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст матеріалів, розміщених користувачами.