Світ
16 серпня 2021
Байден чи Трамп — хто здав Афганістан?
Чомусь про це ніхто не говорить
author
Іван Проценко

Головний редактор

news-image

#InfoMaidan

Виведення радянських військ з Афганістану почалося 15 травня 1988 року, відповідно до укладених в квітні 1988 року Женевських угод про політичне врегулювання становища навколо ДРА. Радянський Союз зобов'язався вивести свій контингент в дев'ятимісячний термін, тобто до 15 лютого наступного року.

25 грудня 1991 року СРСР припинив своє існування.

29 лютого 2020 року представники афганського й американського урядів заявили, що США протягом 135 днів після підписання мирної угоди зменшить свою військову присутність у країні з 14 тисяч до 8,6 тисячі. А протягом 14 місяців із моменту підписання угоди США разом із союзниками по НАТО повністю вийдуть з Афганістану. Підписання угоди відбулося в столиці Катару Досі, де представники США й «Талібану» зустрічалися для попередніх перемовин. На церемонії підписання був присутній державний секретар США Майк Помпео і представник руху «Талібан» у Катарі Сухалі Шахін.

...

P.S. Байден не виводив війська з Афганістану. Він лише є заручником процесів, закладених Трампом. Саме Трамп та його адміністрація підготували та реалізували те, що в даний час відбувається в Афганістані. При цьому зараз Трамп робить гучні заяви, в яких звинувачує Байдена в поразці в Афганістані.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст матеріалів, розміщених користувачами.