Політика
28 травня 2020
Коронавірус головного мозку — це саме те, що трапилось не тільки з нашою країною
Коронавірус головного мозку - це саме те, що трапилось не тільки з нашою країною.
author
Іван Проценко

Головний редактор

news-image

Коронавірус головного мозку - це саме те, що трапилось не тільки з нашою країною. Зараження коронавірусом було через телебачення та інтернет і аж ніяк не через транспорт, парки, дитячі садочки, школи та стадіони.

Пам'ятаєте як все починалось?

Китай. Показують як люди падають просто на вулицях. Показують як людей трясе. Людей забирають просто з вулиць.

Ви бачили десь таке в інших країнах чи у нас? Чому в США мобільні морги на вулицях, а в Італії колона вантажівок з гробами, а в інших країнах немає?

На фіга Хрещатик поливали з водометів, якщо офіційно визнали, що це не допомагає?

Засоби масової інформації продовжують керувати світом. Колись через них з'явились Гітлер та Сталін і мільйони людей вірили, що роблять гарну і необхідну справу, відправляючи інших на той світ.

Колись заряджали воду перед телевізором. І це теж з цієї серії. Зараз це визиває тільки посмішку, але ж мільйони людей щиро вірили в це.

Вже зараз віруючих у коронавірус і всі жахіття, пов'язані з ним, майже немає. Пройде ще час і спогади про цей час визиватимуть як мінімум нерозуміння про те, що відбувалось.

Але мільйони людей вже зламали свої долі, втративши роботу, бізнес, стосунки, заощадження, отримавши борги. Це і є найбільше враження коронавірусу. Звісно завжди залишатимуться віруючі - це люди, які не в змозі відкрито визнавати свої помилки.

Який в цьому сенс, запитаєте ви? Багаті стали ще багатішими, середній клас бідним, а бідні жебраками. Телебачення не у бідних і тому керує той, у кого інструмент впливу задля своєї особистої вигоди. Вмикайте новини, вам же це подобається.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст матеріалів, розміщених користувачами.