Україна
15 червня 2020
Росія більше не окупант. Судять тих, у кого віджали Крим
Перевернута реальність
author
Іван Проценко

Головний редактор

news-image

#InfoMaidan
Перевернута реальність. Це зараз в Україні. Проходить "суд по здачі Криму". Але чомусь судять не окупантів, а тих, у кого тоді захватили український півострів.

Тобто, Росія не винувата в тому, що вдерлась в Україну та захопила військовим шляхом частину територій, а акцент зміщено на тих, хто тоді був причетний до влади.

Уявляєте, що рейдери захопили фермерське господарство і проходить суд. На суді судять фермера, у якого збройні нападники відрейдерили землю та підприємство. Рейдерів не судять, винуватий фермер, що у нього захопили підприємство.

Є ще одна паралель спеціально для прибічників "руSSкаго міра". Гітлерівська Німеччина вдерлась в СРСР і захопила частину територій. Проходить суд і на суді на лаві підсудних Сталін, Жуков, Черняховський та інші можновладці. Як це ви таке не уявляєте? За те, що Гітлер захопив частину СРСР мав бути засудженим Сталін.

Днями Зеленський пост робив про збитий Росією військовий український літак над Луганськом. І в пості не було жодного слова про те, що це зробила Росія, її найманці, військові та російська зброя. Нам продовжують малювати "громадянську війну", про яку вже шість років каже Росія та мріє Путін. І тепер нам це малюють вже всередині держави - "ми самі себе вбиваємо, самі на себе напали, самі виштовхали території з України, які Росія була вимушена врятувати".

Такими темпами скоро з'являться нові підручники з історії України і нові пам'ятники теж.
#ДумайтеСамостійно

P.S. Цих українських військових теж судитимуть за "здачу Криму"?

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст матеріалів, розміщених користувачами.