Досьє
7 січня 2015
Панін Олексій В'ячеславович
Панін Олексій В'ячеславович

Російський кіноактор. Відомий підтримкою дій російської влади у Криму та на сході України.

Біографія

Народився 10 вересня 1977 року в Москві.

У шкільні роки сім разів змінював навчальний заклад.  Основною причиною цього були переїзди і зміна місця проживання, проте два рази майбутнього актора зі школи вигнали. В дитинстві Олексій активно займався спортом, зокрема, водним поло. Деякий час навчався у спортивній школі .

Після закінчення школи, у 90-х роках, не думав про вступ до вищого навчального закладу, мріяв стати бандитом і деякий час намагався стати «авторитетом».  

Пізніше поступив до університету театрального мистецтва (ГИТИС). Під час навчання на першому курсі Олексію запропонували зйомки в епізоді. Він погодився, за що був відрахований з університету. Через деякий час йому вдалося поновитися. Проте на другому курсі історія з епізодом повторилася. Панін був відрахований. Як наслідок, університет він не закінчив.

Незваєаючи на це режисери пропонували Олексію ролі в кіно. Він також грав театрі В'ячеслава Спесивцева.

Слава до актора прийшла після виходу фільму «ДМБ»(2000 рік). Олексій зіграв, зокрема, у фільмах «Звезда», «Жмурки», «В августе 44-го» та інших.

У 2002 році отримав Державну премію Росії.

Особисте життя

Наразі неодружений. Має двох доньок: від Юлії Юдінцевої та від Тетяни Савіної.

Компромат

Скандально відомий Олексій Панін нерідко потрапляв у неприємні історії. З дитинства він не вирізнявся зразковою поведінкою, проте в дорослому віці до його непростого характеру додалися й проблеми з алкоголем. У ЗМІ не раз з’являлася  інформація про різноманітні скандали, головною діючою особою яких ставав актор. Так, зокрема, деякий час Панін відмовлявся віддавати свою маленьку дочку цивільній дружині Юлії Юдінцовій, не зважаючи на офіційні рішення суду. Ситуація тривала доки Юлія не відібрала доньку. Проте скандали навколо актора виникали не лише  з приводу небажання вирішити сімейні проблеми згідно закону. У червні 2013 року проти Паніна було порушено кримінальну справу «Навмисне знищення чужого майна» за обвинуваченням у нападі, який актор влаштував в барі готелю «Каравелла» у місті Туапсе У серпні  2013 року ГУ МВС України в Криму було порушило кримінальну справу за статею «Навмисне легке тілесне ушкодження», після того, як Олексій Панін, потрапивши у ДТП в Криму, зробив серію образливих заяв на адресу як України, так і конкретно кримських татар, вдаривши жителя АРК. Під час російсько-українського конфлікту 2014 року актор погрожував Президентові України Петру Порошенко «захопити Одесу та називав українських політиків «фашистами».