Досьє
6 листопада 2015
Геращенко Антон Юрійович
Геращенко Антон Юрійович

Український політичний діяч, радник Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова. Народний депутат України VIII скликання.

Біографія

Народився 10 лютого 1979 року у Харкові.  Після школи поступив до Харківського національного економічного університету, який закінчив у 2000 році та отримав диплом про вищу освіту за спеціальністю «Економіка підприємства».

Кар’єра

Трудову діяльність розпочав на останньому курсі університету. З 1999 по 2000 рік працював економістом з планування управління координації використання ресурсів в «Харківобленерго».

У 2002 році - обраний депутатом до Харківської міської ради.

З 2005 по 2010 рік -  голова Красноградської районної держадміністрації.

Був членом партії НСНУ («Народний союз» Наша Україна - НСНУ).

У 2014 році Геращенко став радником Міністра внутрішніх справ України. Перебуваючи на посаді радника займав активну проукраїнську позицію, яку неодноразово і прямолінійно заявляв. Так під час одного з інтерв'ю телевізійному каналу «Дощ» політик висловив свою позицію: «Особисто моя думка така - Росія є спонсором тероризму. Не потрібно соромитися називати речі своїми іменами».

З 2014 року - народний депутат України VIII скликання від партії «Народний фронт». Секретар Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності.

Нагороди

У 2005 році був нагороджений почесною медаллю Української православної церкви, отримав подяку Президента України. У 2006 році був нагороджений почесною грамотою Міністерства у справах сім'ї, молоді та спорту та іншими.

Родина

Має родину.

Декларація про доходи

Згідно з декларацією про доходи, опублікованій на сайті парламенту, у 2014 році Антон Геращенко отримав 120 600 грн, що в 12 разів більше, ніж в 2013 році.

Всі доходи Геращенко становить зарплата. При тому, що депутатом він пропрацював лише три останні місяці року, тоді як весь інший час - радником глави МВС.

У 2014 році у депутата з'явилася дружина, яка за рік отримала 15 тис. грн матеріальної допомоги та 78,7 тис. грн аліментів. При цьому будь-які діти, у т.ч. що спільно проживають з Антоном Геращенко і його дружиною, у декларації не зазначаються.

Компромат

За повідомленнями ЗМІ, в результаті проведених журналістських розслідувань стало відомо, що свого часу Геннадій Кернес активно фінансував молодіжне об'єднання «Новий Харків - нові можливості». Багато аналітиків вважали, що таким чином Геннадій Адольфович готував для себе відданих чиновників і політиків, щоб потім розставити їх на важливих постах в Харкові та Києві. Впродовж певного  часу Геращенко був одним з ключових лідерів харківського молодіжного об'єднання.

Посилання на сторінку у соціальній мережі  www.facebook.com/anton.gerashchenko.7 .