Досьє
4 березня 2015
Столар Вадим Михайлович
Столар Вадим Михайлович

Український політик, бізнесмен, громадський діяч, депутат Київської міської ради ( з 2014 року), позапартійний.

Місце народження та освіта

Народився 10 серпня 1982 року в місті Києві у звичайній родині. Батьки, Михайло та Яна Столар, своїм прикладом виховали в сина пошану до сімейних цінностей.

Вадим закінчив школу екстерном у віці 15 років. З дитинства був дуже активний, займався спортом, ходив до музичної школи.

З 1998 по 2002 рік навчався у Київському університеті права НАН України, здобув базову вищу освіту за спеціальністю «Правознавство».
У 2011-2012 роках навчався у Київському університеті права НАН України, здобув диплом спеціаліста за спеціальністю «Правознавство».

Кар’єра

Почав працювати в юному віці. З 1999 року  займав посаду менеджера у ПП «Яна».

Перший бізнес організував в Київській області на батьківщині батька, в селі Мотовилівка Фастівського району, де з часом організував велике агропідприємство, створив десятки робочих місць.

У 2001–2003 роках займав посаду генерального директора ТОВ «Відродження».

В 2004 році працював першим заступником директора ТОВ «Арадон», директором ТОВ «ПАЛ ПЛЮС». 

В 2006 році був обраний депутатом Київської обласної ради від  партії «Наша Україна», отримав перший досвід державного управління. 

З 2010 по 2012 рік  - депутат Верховної Ради VI скликання (за списками «Партії Регіонів»). Член парламентського комітету з питань боротьби з корупцією та організованою злочинністю. У серпні 2012 року вийшов з партії. 

На парламентських виборах у 2012 році балотувався в народні депутати України у якості самовисуванця. Зайняв на виборах друге місце, набравши 25,45%. В офіційній заяві привітав свого опонента з перемогою до оголошення офіційних результатів виборів. Після виборів, його оппонент Олександр Бригінець в інтерв’ю ЗМІ заявив, що Столар за час передвиборчої кампанії зробив для Оболоні більше, ніж вся столична влада за декілька років.

На початку грудня 2013 року підтримав Євромайдан. В лютому 2014 року працював начальником управління організаційно-аналітичного забезпечення діяльності голови Київської міської державної адміністрації.

Весною 2014 року був обраний депутатом Київради по 31 округу на Оболоні. За результатами голосування, Столар набрав найбільшу кількість голосів виборцівр з 60 депутатів-мажоритарників у Києві. За інформацією ЗМІ, Столар займав одну з керівних посад у тіньовому штабі партії “УДАР” і відповідав за підбір кандидатів у депутати.

За інформацією журналу «Форбс» Столар є співвласником київського бізнес-центру 101 Tower.

Благодійність

Почесний президент Всеукраїнської громадської організації «Стріт Воркаут Україна», меценат будівництва в місті Києві Храму преподобного Нестора Літописця, зведеного на території Київського університету права НАН України. Фінансував створення цифрової бази бібліотеки Національного Музею Тараса Шевченка, подарував столиці Музей історії Києва. Наразі підтримує розвиток вуличного спорту в Україні та заходи щодо розвитку культури, збереження екології та інш. Меценат будівництва пам’ятника засновникам Києво-Печерської Лаври Антонію і Феодосію Печерському. Сприяв випуску історичної україномовної книжки “Іван Бондаренко. Останній полковник Коліївщини”  за авторством українського дослідника Євгена Букета.

Сім’я

Політик одружений. Дружина Інна. Подружжя разом виховує трьох доньок: Діану (2001 р.н.), Джемму (2007 р.н.), Єву (2009 р.н.) та сина Давида (2012 р.н.).

Компромат

Вадима Столара називають людиною, яка «вирішує всі питання» в Київській раді та керує групою депутатів-самовисуванців. 

Згідно повідомлень деяких ЗМІ, Столар нібито мав відношення до скандалу «Еліта-центр», але за інформацією МВС і Прокуратури в кримінальній справі Вадим Столар як підозрюваний не фігурував і до відповідальності не притягувався. За словами бізнесмена, він брав участь у проекті, який не мав відношення до продажу квартир.

Справедливості заради варто зазначити, що депутат веде активну роботу на своєму окрузі вже кілька років, намагаючись вирішувати маленькі проблеми місцевих жителів, веде боротьбу з незаконною забудовою та інше.

 

Посилання на особисту сторінку у соцмережі  www.facebook.com/stolar.vadim .