Досьє
30 травня 2016
Білоцерковець Дмитро Олександрович
Білоцерковець Дмитро Олександрович

Народний депутат України VIII скликання. Директор Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища Київської міської державної адміністрації та комунального підприємства «Київблагоустрій» (з 2014 р.). Очолював молодіжне крило партії «УДАР» (з 2012 р.).

Місце народження та освіта

Народився 21 лютого 1986 року у м. Севастополі. У 2007 році закінчив  «Європейській університет» за спеціальністю «Менеджмент організацій», отримав фах менеджера-економіста.

Кар’єра

З 2009 по 2012 рік працював директором ТОВ «Віадук – Р».

Активно займався громадською діяльністю. За даними ЗМІ, з 2006 по 2012 рік очолював виконком громадської організації  «Севастополь Без Корупції», а також, за іншою інформацією, з 2007 року представляв  «Молодіжний союз «Наша Україна».

З 2012 року очолив Молодіжне Крило ПП «УДАР» (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка.

У 2013 році став ініціатором громадського руху «За Справедливий Севастополь».

У квітні 2013 року брав участь у виборах до Севастопольської міськради.

Влітку 2013 року також брав участь у виборах до ВР у зв’язку з призначенням народного депутату Павла Лебедєва Міністром оборони України. Білоцерковець йшов до ВР від партії «УДАР», отримав лише 3,35%.

У березні 2014 року переїхав до Києва.

У серпні  2014 року став радником мера Києва В. Кличка з питань благоустрою.

З 2014 року – директор Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища Київської міської державної адміністрації та комунального підприємства «Київблагоустрій».

За словами Білоцерковця, він проходив стажування на посаду директора Департаменту благоустрою та охорони природного середовища в міській адміністрації.

З 29 березня 2016 року - народний депутат України VIII скликання від Партії "БПП", включений до виборчого списку під № 76. Член депутатської фракції Партії "БПП". Не входить до складу будь-якого комітету. 

Родина

Дмитро Білоцерківець в офіційному шлюбі не перебуває.

Компромат

Як повідомляється в ЗМІ, Віталій Кличко не проводив відкритого конкурсу на посади в адміністрації. Замість цього він призначив людей, яким довіряє. Призначення 28-річного Білоцерковця, до 2014 року мешканця Севастополя, на посаду керівника  Департаменту благоустрою м. Києва викликає багато запитань.

 

Посилання на особисту сторінку у соціальній мережі www.facebook.com/dbelotserkovets .