Досьє
8 травня 2015
Брагінський Віктор Володимирович
Брагінський Віктор Володимирович

Начальник КП "Київський метрополітен" (з 2014 року). Працював на керівних посадах в структурі НАК "Нафтогаз України".

Місце народження, освіта

Народився 22 березня 1983 року в Києві.

Отримав чотири вищі освіти. У 2000-2005 роках навчався у Академії праці і соціальних відносин Федерації профспілок України, отримав спеціальність  "Правознавство".

У 2002-2004 роках здобував освіту у Військовому інституті ім. Т.Г.Шевченка, одержав звання молодшого лейтенанта юстиції запасу першого розряду.

З 2011 по 2013 рік навчався у Національному транспортному університеті, отримав cпеціальність "Економіка підприємництва".

Впродовж 2011-2014 років - у Національній академії держуправління при президенті України - захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата наук.

Кар’єра

З 2001 року впродовж року працював техніком-доглядачем на ЗБК "Україна".

У 2004-2005 роках займав посаду заступника директора ТОВ "Спецодяг України".

З 2005 року працював у структурі НАК "Нафтогаз України". Був начальником апарату - помічником генерального директора Управління забезпечення організаційної діяльності дочірньої компанії "Газ України" НАК "Нафтогаз України".

У липні 2006 року працював заступником генерального директора з загальних питань дочірнього підприємства "Нафтогазвидобування" НАК "Нафтогаз України".

Впродовж липня-сепрня 2006 року займав посаду генерального директора дочірнього підприємства "Нафтогазвидобування" НАК "Нафтогаз України".

З 2006 по 2007 рік - заступник директора ТОВ "Енергетичні проекти - Інтернешнл консалтинг".

У 2007-2010 роках - директор ТОВ "Укрпромграніт".

Впродовж червня-вересня 2010 року перебував на посаді першого заступника гендиректора ДП з обслуговування іноземних та вітчизняних автотранспортних засобів "УКРІНТЕРАВТОСЕРВІС".

У 2010-2011 роках – генеральний директор держпідприємства "УКРІНТЕРАВТОСЕРВІС".

У 2011-2012 роках – заступник начальника порту з розвитку та інвестицій держпідприємства "Бердянський морський торговельній порт".

У квітні-липні 2012 року - в.о. директора Київської обласної дирекції "Укрпошти".

З червня 2012 по лютий 2014 року – заступник начальника порту з розвитку та інвестицій ДП "Бердянський морський торговельній порт".

У липні 2014 року розпорядженням Київського міського голови Віталія Кличка призначений на посаду начальника комунального підприємства "Київський метрополітен".

Був кандидатом у депутати Київради по 15-му округу від партії "Права Воля України".

Родина

За даними ЗМІ, має двох дітей.

Компромат

Як повідомляється у ЗМІ, Брагінський Віктор був кандидатом у депутати Київради по 15-му округу від партії "Права Воля України", яка фінансувалася не дуже публічним нардепом-"регіоналом" Василем Хмельницьким, а керувалася Олександром Пабатом.

На причетність Брагінського до колишньої влади Януковича вказує також і те, що він двічі займав посаду заступника начальника ДП "Бердянський морський торговельний порт", був знятий з посади після втечі Януковича.

З 2005 року впродовж певного часу Брагінський займав керівні посади в структурі НАК «Нафтогаз України» в той час, як прем'єрами України були Юлія Тимошенко, Юрій Єханурова, Віктор Януковича, а керівні посади в "Нафтогазі" займав Олексій Бакай.