Константіновський В’ячеслав Леонідович

Народний депутат України VIII скликання (2014 р.) від політичної партії «Народний фронт», український бізнесмен, мультимільйонер.

Місце народження, освіта

Народився 11 листопада 1960 року у Києві. В дитинстві разом з братом-близнюком Олександром займався класичною боротьбою, брав участь у змаганнях. У віці 18 років разом з братом став майстром спорту.

В’ячеслав Костантіновський закінчив Київський інститут фізкультури і спорту.

Кар’єра

У 80-х роках проходив службу в лавах армії.

Після демобілізації, як зазначалось в ЗМІ, займався бізнесом у сфері громадського харчування в Києві та за його межами.

У кінці 80-их років Константіновські емігрували до США, де займалися підприємництвом. Через сім років повернулися до України. Маючи певний капітал, брати вирішили займатися бізнесом у сфері будівництва та нерухомості.

У 1996 році брати познайомилися з одним із співвласників компанії «Київ-Донбас» Віктором Тополовим і незабаром стали його партнерами.

Як зазначають ЗМІ, за власним твердженням В’ячеслава Константіновського, він брав участь у Помаранчевій революції та Євромайдані.

У 2014 році після початку Антитерористичної операції на сході України вступив до батальйону територіальної оборони «Київ-1». Влітку оголосив про те, що продає автомобіль «Rolls-Royce Phantom», гроші від продажу якого обіцяв пожертвувати на потреби війська. 8 серпня повідомив, що виручив за машину 2,5 млн гривень (180 тисяч доларів).

З 2014 року В’ячеслав Константіновський став народним депутатом України VIII скликання від політичної партії «Народний фронт». Увійшов до складу Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони (на момент обрання народним депутатом був заступником директора ТОВ "Лідер-Інвест"). 

У червні 2015 року вийшов з ПП "НАРОДНИЙ ФРОНТ".

Як зазначалось у ЗМІ, у квітні 2015 року Генпрокурором Віктором Шокіним були внесені в Раду запити на зняття депутатської недоторканності семи народних депутатів, до списку зазначених депутатів входило в т.ч. прізвище Константіновського.

Статок

У 2013 році «Фокус» оцінив статок братів Константіновських у 355 млн доларів, у рейтингу «200 найбагатших людей України» брати зайняли 44 місце.

Зараз разом з братом В’ячеслав Костантіновський володіє холдингом "Київ-Донбас", компанією Kyiv Donbas Development Group, акції якої котируються на альтернативному майданчику Лондонської фондової біржі (LSE), мережею ресторанів Carte Blanche та «Пузата хата», яка була створена в 2003 році і налічувала близько 40 ресторанів у Києві, Донецьку, Дніпропетровську, Одесі, Харкові, Львові, Полтаві, Рівному, Івано-Франківську, Запоріжжі, Кривому Розі, Вінниці, Чернівцях, Миколаєві.

Родина

Одружений з топ-моделлю Юліаною Дементьєвою. Має дітей.

Відомо, що до цього В’ячеслав Константіновський вже був одружений. Його попередня дружина - Оксана Левченя, художниця.

Компромат

За даними ЗМІ, В'ячеслава Константіновського і його брата Олександра, "Аліка", деякі інформаційні джерела пов'язують з українськими, російськими і американськими кримінальними колами. Їх називають кримінальними авторитетами на прізвисько "брати Карамазови". Повідомлялось, що брати Константіновські працювали на компанію "Київ-Донбас" і банк "Надра Банк".

Як зазначалось у ЗМІ, поїздка братів до Америки була пов'язана з бандитським угрупованням. Про це та про факти причетності В'ячеслава «Карамаза» до участі у вчиненні кількох убивств та замахів у 2014 році в ефірі програми «Той самий Каплан» (Каплан – прізвище ведучого програми – прим. ред.) на російському каналі США  розповів Леонід Ройтман, відомий у кримінальних колах як «Льоня Длінний», який відсидів 7 років за спробу організації вбивства братів В'ячеслава і Олександра Константіновських, і який разом з ними входив до організованого злочинного угруповання авторитета «Аліка Магадана» (Олега Асмакова) в Нью-Йорку. За словами Ройтмана на початку створення злочинного угруповання, яке займалося рекетом і бандитизмом, "Славік і Алік Константіновські працювали офіціантами у ресторані «Метрополь»".

Під час інтерв’ю Леонід Ройтман звинуватив В'ячеслава «Карамаза» в участі у вчиненні убивства, зокрема, колишнього президента футбольного клубу «Динамо-Київ» Юхима Островського, нібито на замовлення братів Суркісів; вбивства самого Асмакова та ін.

Посилання на особисту сторінку у соціальній мережі Facebook www.facebook.com/v.konstantinovskyi?fref=ts .

11 листопада 2015, 12:36 |  ДОСЬЄ

Авторизація