Досьє
9 грудня 2015
Прокопів Володимир Володимирович
Прокопів Володимир Володимирович

Секретар і депутат Київської міської ради VIII скликання.

Місце народження, освіта

Народився 21 серпня 1983 року в Івано-Франківську. Навчався в Івано-Франківському природничо-математичному ліцеї.

У 2005 роцізакінчив Прикарпатський університет ім. Стефаника (м. Івано-Франківськ), отримав диплом за спеціальністю «Радіофізика та електроніка» і кваліфікацію «фахівця радіофізики».

У 2005-2007 роках навчався в Тернопільському національно-економічному університеті, одержав диплом магістра за спеціальністю «Адміністративний менеджмент» та кваліфікацію – «менеджер з адміністративної діяльності».

У 2006 році переїхав працювати до Києва.

У 2012 році захистив кандидатську дисертацію і отримав науковий ступінь кандидата хімічних наук.

Кар'єра

У 2005-2006 роках - директор представництва, заступник голови правління страхового акціонерного товариства «Остра», м. Харків.

У 2006-2007 роках - помічник-консультант народного депутата України.

У 2007-2009 роках –головний спеціаліст відділу оздоровлення, праці та соціальної роботи Київської міської державної адміністрації.

У 2009-2014 роках - генеральний директор ТОВ «ВП Груп».

У 2012 році - уповноважений від партії «Собор» по одномандатному округу 17 (Вінницька область) від кандидата Анатолія Матвієнка.

З березня 2014 року - заступник директора Департаменту з контролю використання земель Державної інспекції сільського господарства України.

Член партії «УДАР». Пройшов до Київради. На прохідній 29-й номер у списку Партії Прокопіва рекомендував керівник виборчого Штабу Порошенка у Києві Сергій Березенко.

З травня 2015 року - депутат Київської Міської ради. Голова постійної комісії Київради з питань містобудування, архітектури та землекористування.

З 25 жовтня 2015 року - депутат Київської міської ради VIII скликання від партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність», обраний по виборчому округу 1 (Голосіївський район).

З 1 грудня 2015 року обраний заступником голови КМДА (Віталія Кличка) - секретарем Київради VIII скликання.

Сім'я

Одружений. Подружжя має двох дітей: сина - Володимира (2007 р.н.) і доньку - Ольгу (2009 р.н.).

Хобі

Захоплюється плаванням, великим тенісом, туризмом.

Компромат

Прокопів Володимир є засновником консалтингової компанії «ВП Груп». Як зазначали ЗМІ, з цією компанією пов’язано декілька будівельних скандалів у місті Києві. Зокрема у 2007 році Прокопів кілька разів був помічений під час проведення скандальних забудов. Йдеться, зокрема, про будівництво компанією «Верлен» офісної будівлі за адресою: провулок Гордієнка, 6 на місці будівлі Інституту педагогіки. Приблизно тоді ж Прокопів на іншому будівельному майданчику за адресою: вул. Леоніда Первомайського (неподалік від метро «Кловська») був помічений разом з тодішнім начальником управління з питань звернень громадян апарату виконкому Київрада, депутата Печерської райради від Блоку Леоніда Черновецького Оксаною Бричко.

Прокопів має зв'язки з фаворитом Президента Петра Порошенка Сергієм Березенко, який був депутатом Київради від блоку Леоніда Черновецького, а також є близьким родичем екс-нардепа, голови партії «Собор» Анатолія Матвієнка.

Дохід

У декларації за 2014 рік голова земельної комісії Київради Володимир Прокопів вказав дохід в 1,5 млн грн. З них зарплата директора комерційної структури - 18 тис. грн (1500 грн / міс), і 1,5 млн грн - гроші від продажу майна. При цьому, дружина Прокопіва Віра отримала дохід – 2,7 млн грн, які заробила, займаючись підприємницькою діяльністю. У 2013 р. родина купила 10 "соток" землі за 2 млн грн, маючи ділянку в 55 кв. м. Також родині належать дві квартири на 71 і 42 кв. м, будинок на 48 кв. м. Ще однією покупкою став Мерседес-Бенц Е250 2013 вартістю півмільйона гривень, при наявності Toyota Auris 2008 року.