
Народний депутат ВР України VI, VII, VIII скликань.
Місце народження, освіта
Народився 30 січня 1967 року в с. Завидове Закарпатської області.
У 1985 році став випускником Мукачівського кооперативного технікуму, отримав спеціальність товарознавця, організатора торгівлі продовольчих та промислових товарів. Закінчив інженерно-економічний факультет Мукачівського технологічного інституту.
Кар’єра
Трудову діяльність розпочав у 1985 році у Велико-Коропецькому об'єднанні торгівлі Мукачівської райспоживспілки.
У 1986-1987 роках проходив службу в армії.
З 1987 року працював у Мукачівському кооперативному технікумі, ВКФ «Латориця» та ТОВ «Рей-Промінь». Директором останнього був Віктор Балога - екс-глава Секретаріату президента України Віктора Ющенка і двоюрідний брат Петьовки.
З 1997 року Василь Петьовка працював у ТОВ «Барва». Зокрема, з квітня 1998 по грудень 2001 рр. та з квітня 2002 по січень 2003 рр. займав пост глави правління. У ці періоди Балога був мером міста Мукачево, губернатором Закарпаття, а потім – народним депутатом.
У 2000 і 2002 рр. – двічі стає депутатом Закарпатської облради. Займає пост заступника голови постійної комісії з питань територіального та земельного устрою, агропромислового комплексу і розвитку села.
У 2003 році - обраний міським головою м. Мукачево.
У 2006 році – вдруге стає мером м. Мукачево.
У 2007-2012 роках – народний депутат України VI скликання від Блоку НУ-НС. Член депутатської фракції Блоку «НАША УКРАЇНА – НАРОДНА САМООБОРОНА». Член Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, банківської діяльності, податкової та митної політики.
У 2008 році увійшов до ПП «Єдиний центр», створення якого підтримав Віктор Балога, а очолив близький соратник Балоги – Кріль.
У 2012-2014 роках - народний депутат України VII скликання від ПП «Єдиний центр». Член комітету з питань податкової та митної політики.
З 2014 року - народний депутат України VIII скликання. Член Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин.
Сім'я
Політик одружений. Подружжя має двох синів.
Двоюрідний брат - Віктор Балога.
Довідка
Деякі ЗМІ зазначають, що Василь Петьовка є одним із співвласників сімейного бізнесу, ТОВ «Барва». Відомо, що фірма створена Віктором Балогою і є найбільшою комерційною структурою Закарпаття. За даними одного з українських видань, у 2008 році дохід товариства був оцінений близько 30 млн грн.
Працюючи народним депутатом, Василь Петьовка займається лобіюванням інтересів сімейного бізнесу.