Досьє
20 грудня 2017
Дубневич Богдан Васильович
Дубневич Богдан Васильович

Народний депутат України  VIIІ скликання

БІОГРАФИЯ

Богдан Васильович Дубневич народився 10 травня 1962 року в с. Зубра Пустомитівського району у простій сім’ї робітників, батько був водієм, а мати - різноробочою.

Під час операції «Вісла» родину, як по батьковій лінії, так і маминій вивезли із села Радруж (Польща) і переселили на Львівщину.

Після закінчення Зубрянської восьмирічної школи, продовжив навчання в СШ №42 м. Львова.

З 1977 по 1979 навчався у Львівському професійно-технічному училищі побутового обслуговування №32, після закінчення якого здобув фах модельєра-закрійника та розпочав свою трудову діяльність на Львівській фабриці індивідуального пошиву і ремонту взуття.

Повну вищу освіту здобув у Національному університеті «Львівська політехніка», Інститут економіки і менеджменту за спеціальністю «Менеджмент зовнішньо-економічної діяльності». З кваліфікацією спеціаліст-економіст закінчив Інститут післядипломної освіти Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту ім. академіка В.Лазаряна

1980-1982 рр. - служив у лавах Збройних Сил.

З 1984 року працював у Пустомитівському райпобуткомбінаті на посаді завідувача ательє та на різних керівних посадах у виробничих кооперативах.

У 1994 році на загальних зборах ЗХВП «Львівське» був обраний головою правління, яке через чотири роки було реорганізоване у ТзОВ «АПП «Львівське», на якому обійняв посаду директора, а згодом – генерального директора.

За значний вклад у відродження сільського господарства у 2002 роцi присвоєно почесне звання “Заслужений працiвник сiльського господарства України”.

Впродовж 1994 – 1998 рр. та  2006-2010 рр.  обраний депутатом Пустомитівської районної ради. Член політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

1998 – 2002 рр. та з 2010 - 2014 рр. депутат Львівської обласної ради.

3 27 листопада 2014 року — народний депутат Верховної Ради України VIII cкликання від одномандатного виборчого округу №118 (Пустомитівський район та частина Шевченківського і Личаківського районів м. Львова)

●Член депутатської фракції ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

●Член Комітету з питань Бюджету

ЗАКОНОДАВЧА ДІЯЛЬНІСТЬ:

Відомості про законодавчу діяльність та роботу з виборцями 2014-2017 року: 

● Кількість поданих законопроектів – 89

● Кількість депутатських запитів –  46

● Кількість депутатських звернень – понад 400

● Кількість проведених особистих прийомів – більше 100

● Кількість звернень громадян (усних та письмових) – близько 5000

Лише за 2017 рік Богдан Дубневич став співавтором 13-ох законопроектів. Зокрема:

● №6007 від 31.01.2017 Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо передачі майна до державної та комунальної власності)

● №6208/П від 08.06.2017 Про повернення на доопрацювання проекту Закону України про внесення змін до додатку № 3 до Закону України "Про Державний бюджет України на 2017 рік" щодо фінансового забезпечення Державного закладу "Спеціалізована медико-санітарна частина № 14 Міністерства охорони здоров'я України" та Державного закладу "Спеціалізована медико-санітарна частина № 17 Міністерства охорони здоров'я України"

● №6287 від 05.04.2017 Про внесення змін до Закону України "Про Національний архівний фонд та архівні установи" (щодо визначення статусу державних службовців Центральних державних архівів України)

● №6329/П від 07.06.2017 Про прийняття за основу проекту Закону України про внесення змін до Бюджетного кодексу України

● №6389/П від 06.10.2017Про повернення на доопрацювання проекту Закону України про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо удосконалення фінансового забезпечення водогосподарського комплексу

● № 6393 від 18.04.2017 Про внесення змін до Закону України "Про вищу освіту" щодо Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти

● №6453 від 16.05.2017 Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2017 рік" (щодо збільшення видатків для виплат Національній академії медичних наук)

● №6604/П від 07.09.2017 Про прийняття за основу проекту Закону України про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо забезпечення державних фінансових гарантій надання медичних послуг та лікарських засобів

● №6617/П від 12.07.2017 Про прийняття за основу проекту Закону України про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо підвищення пенсій

● №6773 від 19.07.2017 Про внесення змін до Конституції України (в частині скасування депутатської недоторканності)

● №7000-П від 19.10.2017 Про висновки та пропозиції до проекту Закону України про Державний бюджет України на 2018 рік

● №7116/П від 19.10.2017 Про прийняття за основу проекту Закону України про внесення змін до Бюджетного кодексу України

● №7138 від 22.09.2017 Про відзначення 125-річчя Львівського історичного музею

Богдан Дубневич відомий як один з найактивніших членів Бюджетного комітету ВРУ, який долучається до створення ключових законопроектів. Зокрема приймає участь у написанні Закону про Держбюджет.

Так, у другому читанні (12.07.2017) у законопроект №6600 Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2017 рік  Дубневич вніс низку поправок. Вони частково враховані, що, на думку фінансових експертів, помітно вдосконалило законопроект.

Є й інший законопроект ще 2016 року, де Богдан Дубневич вніс 19 поправок. Йдеться про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо удосконалення механізму фінансування дорожньої галузі (4015а) .

Усі 19 поправок Дубневича було враховано.

Разом зі своїм братом – теж народним депутатом Ярославом Дубневичем – Богдан Дубневич відомий у парламенті як депутат-лобіст, що активно відстоює інтереси західного  регіону. 

НА ОКРУЗІ

Головним пріоритетом перед громадою Богдан Дубневич вважає розбудову інфраструктури 118-го округу, до якого входять Пустомитівщина та частково Львів.

Завдяки його наполегливості округ отримує значні бюджетні на розвиток освіти, медицини, культури та дорожнього господарства. Відта, у селах Пустомитівського району працюють нові амбулаторії та ФАПи, відкрито школи [1] та садки [2], [3], які вважаються одними з найсучасніших в Україні. Оновлено народні доми та проведено повномасштабні ремонтні роботи на дорогах практично усіх сіл Пустомитівщини.

Зусилля депутата-мажоритарника помічено у владних коридорах. Нещодавно – у  серпні 2017 року відкриття школи-гімназії у селі Наварія відбулося за участі Президента Петра Порошенка. А дорогу Львів – Пустомити – Меденичі, що активно ремонтується, інспектував Віце-прем'єр-міністр Володимир Кістіон.   Більшість урочистих заходів з відкриття важливих об’єктів інфраструктури відвідують перші посадовці області – голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка, голова облради Олександр Ганущин та обласні депутати.  

Як зізнається сам Богдан Дубневич, його кредо по життю: «І словом, і ділом». Відтак, намагається не лише говорити чи обіцяти, а й виконувати обіцяне.

БЛАГОДІЙНІСТЬ

Засновник БО «Фонд братів Дубневичів», який реалізовує програму по наданню благочинної допомоги вдовам, сиротам та іншим категоріям соціально незахищених верств населення. Разом із братом Ярославом Дубневичем надає матеріальну підтримку учасникам АТО, співпрацюють з волонтерськими організаціями та особисто надають допомогу військовослужбовцям в зону бойових дій. За даними волонтерського фонду «Повернись живим!», брати Дубневичі у рамках акції Десятина зробили рекордну пожертву для потреб армії, придбавши у 72-гу бригаду п’ять  повнопривідних позашляховиків. Джерело. 

Стали вже традиційними й чисельні благодійні ініціативи Дубневича на його малій батьківщині, які спрямовані на допомогу землякам та підтримку найбільш незахищених з них:

• щороку першокласники отримують пам’ятні альбоми;

• випускники-медалісти – подарункові годинники;

• подарунки до Дня Св. Миколая;

• мешканці Геріатричного пансіонату, діти-сироти та  малозабезпечені родини отримують подарунки до Великодня;

• навчальні заклади, соціальні служби, бібліотеки та ЛКП – календарі та іншу корисну друковану продукцію;

• комунальники - форму, шуфлі, теплі жилети та взуття;

• талановиті студенти УКУ - стипендії;

Нардеп Дубневич постійно підтримує релігійні громади, громадські організації, ветеранів Афганістану та молодіжні об’єднання.