Досьє
22 жовтня 2019
Сивохо Сергій Анатолійович
Сивохо Сергій Анатолійович

Телеведучий, продюсер, шоумен. Радник Секретаря Ради національної безпеки і оборони з питань реінтеграції і відновлення Донбасу. 

Місце народження, освіта

Народився 8 лютого 1969 року в Донецьку. Його батько, Анатолій Феодосійович, працював в Донецькому НДІ чорної металургії.

Після служби в армії Сергій Сивохо закінчив Донецький політехнічний інститут за спеціальністю «Обробка металів тиском», однак за фахом не працював. Також закінчив Донецький інститут підприємництва за спеціальністю «Менеджмент організацій».

Був відомий як гравець КВК (команди КВК ДПІ, Дрім-Тім, збірна СНД, збірна XX століття). Виконав перші в історії КВК музичні пародії — на Луї Армстронга, Сергія Крилова, Володимира Преснякова-молодшого, Тома Джонса та інших.

У 2018 році Сергій Сивохо здивував своїх фанатів, оскільки схуд орієнтовно на 60 кілограмів. За словами шоумена, він вирішив схуднути через проблеми зі здоров’ям.

Мешкав в Донецьку, потім переїхав до Києва.

Кар’єра

Співвласник і продюсер «Мега-радіо», певний час також працював на ньому радіоведучим. Брав участь в зйомках різних телепередач. Також знімався у кіно.

Обіймав посаду креативного продюсера ТОВ "Квартал 95".

1990 року отримав нагороду як найкращий шоумен «Останкіно».

Політична кар'єра

У 2014 році брав участь в акції АнтиМайдан на боці Партії регіонів.

Загалом у зв'язку з конфліктом на сході України Сивохо зайняв стриману позицію. Виступав проти політизації українського шоу-бізнесу.

"Мистецтво і політику не можна змішувати ні в якому разі! Багато американських артистів взагалі не знають, де знаходиться Україна. Так тепер давайте їм мстити за це? Треба касою показувати, хто тут потрібен, а хто не потрібен", - говорив Сивохо.

У 2019 році балотувався від партії "Слуга народу" по округу №49 у Костянтинівці та Дружківці, де посів 3-тє місце.

21 жовтня 2019 року призначений радником Секретаря Ради національної безпеки і оборони з питань реінтеграції і відновлення Донбасу.

"Я буду відповідати тільки за гуманітарну політику, за роботу з людьми і смислами, і працювати буду з великою і цілеспрямованою командою. Всі вони, як і я, вихідці з Донбасу, і у нас величезне бажання закінчити цю війну, в тому числі, в головах", - окреслив свої завдання на посаді Сергій Сивохо.

Родина

Одружений. Дружина Тетяна працювала ведучою телевізійних новин. Подружжя виховує сина.