Кошелєва Альона Володимирівна

Народний депутат України VIII скликання, член Радикальної партії Олега Ляшка.

Місце народження та освіта

Народилася 14 липня 1990 року. Харків'янка. Батько - директор Харківського лікеро-горілчаного заводу, засновником якого є ТОВ «ОЛІМП», мати керувала збором акцизу з горілки в Харківській області.

Після школи навчалась у Харківському національному університеті радіоелектроніки, який закінчила у 2012 році, здобула вищу освіту за спеціальністю "економічна кібернетика".

У 2013 році закінчила Харківський національний технічний університет будівництва та архітектури, спеціальність архітектура.

Кар'єра

З 2012 по 2013 рік працювала адміністратором ресторану «Ciro's Pomodoro».

З 2014 року - народний депутат України від Радикальної партії Олега Ляшка. Голова підкомітету з питань державної економічної політики, регулювання державних закупівель, державної політики у сфері побутових відходів та металобрухту Комітету Верховної Ради України з питань економічної політики.

Компромат

За інформацією ЗМІ, Альона Володимирівна є «найзагадковішим» депутатом. Згідно з офіційнійною біографією вона є безробітною, проте, з’явившись на першому засідання Верховної Ради з охоронцями в дорогій шубі та з золотим IPhone, вразила своїм гардеробом у кілька тисяч доларів. На  журналістів про державний устрій країни дати відповідь не змогла.

Волонтерська діяльність нинішнього депутата також викликає багато запитань. Як повідомлялось у ЗМІ, волонтери про неї раніше не чули і її не бачили. Фотографії, які підтверджують її участь у волонтерстві, почали з'являтися в мережі тільки під час передвиборної кампанії.

11 листопада 2015, 12:59 |  ДОСЬЄ

Авторизація