Досьє
25 травня 2016
Гаврилюк Михайло Віталійович
Гаврилюк Михайло Віталійович

Народний депутат України VIII скликання від партії «Народний фронт», активіст Євромайдану, козак Четвертої сотні Самооборони Майдану, учасник АТО.

Біографія

Народився 15 серпня 1979 року в с. Ярівка Чернівецької області.

Служив в армії, після демобілізації повернувся в рідне село.

Працював будівельником, був виконробом на будівництві (переважно в Росії). Займався приватним фермерським господарством.

Після побиття студентів в ніч на 30 листопада 2013 року приїхав до Києва захищати український народ. Був активним учасником Майдану. Під час цих подій зазнав знущань від представників внутрішніх військ МВС України, які понесли покарання.

Пізніше, коли  спалахнули події на Донбасі, поїхав на фронт. Воював в батальйоні «Золоті ворота» разом зі своїми козаками-побратимами. Також брав участь у забезпеченні гуманітарною допомогою.

Погодився покинути зону АТО після того, як було проголошено перемир'я і вирішено, що він буде балотуватися до парламенту.

Під час дострокових виборів 2014 року був обраний народним депутатом України VIII скликання від «Народного фронту». Заступник голови Комітету Верховної Ради України у справах ветеранів, учасників бойових дій, учасників антитерористичної операції та людей з інвалідністю.

Громадська діяльність

За підтримки Благодійного фонду Михайла Гаврилюка для реалізації соціальних проектів створена Всеукраїнська громадська організація «Козацька Звитяга», основними напрямками діяльності якої є підтримка аматорського спорту, військово-патріотичне виховання молоді, допомога бійцям АТО. 

Родина

Михайло Гаврилюк перебуває у цивільному шлюбі з Оксаною Новіковою. Разом виховують сина Михайла від першого шлюбу. 

Навесні 2016 року відбулося весілля Михайла Гаврилюка і його нової дружини Ірини, 22-річної студентки столичного вишу.

25.05.2016 р.