Події
5 червня 2020
Мінцифри презентувало освітній серіал про персональні дані
У серіалі взяв учать Дмитро Корчинський, експерт з питань інформаційної приватності, актор Олександр Вертинський, а також блогерка Марія Кондратенко (Маша Краш).
news-image

Міністерство цифрової трансформації презентувало освітній серіал «Персональні дані», повідомляється на офіційній сторінці Мінцифри.

Персональні дані» – це 7 серій тривалістю 4-8 хвилин про те, як захистити особисту інформацію в соціальних мережах і які дані радше не завантажувати онлайн. А також про політику приватності, про те, чи варто перечитувати довгі тексти згоди про обробку персональних даних і куди скаржитись, якщо ваші права порушено.

«Нормативні акти написані юристами для юристів. Тому ми створили курс, який людською мовою розповідає про персональні дані. Це серіал для кожного з нас — як для підлітків, так і для людей похилого віку», – прокоментувала Людмила Рабчинська, заступниця Міністра цифрової трансформації з розвитку публічних послуг.

У серіалі взяв учать Дмитро Корчинський, експерт з питань інформаційної приватності, актор Олександр Вертинський, а також блогерка Марія Кондратенко (Маша Краш).

Серіал уже доступний для безкоштовного перегляду на платформі Дія. Цифрова освіта. Він створений при підтримці Програми розвитку ООН в Україні, уповноваженого Верховної Ради з прав людини та ГО «PrivacyHub»

Нагадаємо, що раніше на платформі з’явились серіали з цифрової грамотності для вчителів, про онлайн-безпеку дітей для батьків, прокібербулінг для підлітків і серіал про те, як оплачувати комунальні послуги онлайн.

Раніше повідомляли, що Мінцифри презентувало нову послугу паспорт і код для 14-річних за один підхід.

Раніше в Україні презентували освітній серіал «Цифрові гроші».

Читайте також:Паспорт у смартфоні офіційно узаконив уряд