Політика
26 червня 2020
Зеленський звернувся до водіїв вантажівок: Усі будуть зважені, але не всі щасливі
В області сьогодні спільно з «Укртранбезспепекою» запускають спеціальну операцію з робочою назвою «Зважені та щасливі»
news-image
Президент України Володимир Зеленський попередив водіїв вантажівок, що до контролю за дотриманням норм завантаження автомобілів по всій країні залучені Нацполіця і Служба безпеки, тож «усі будуть зважені, але не всі щасливі».

Про це глава держави заявив у ході спілкування з журналістами після підписання угоди про морську концесію у ході робочої поїздки на Херсонщину, яке транслював Офіс Президента у Facebook.

Перед цим голова Херсонської ОДА Юрій Гусєв поінформував, що в області сьогодні спільно з «Укртранбезспепекою» запускають спеціальну операцію з робочою назвою «Зважені та щасливі» з метою недопущення перевантажень автомобілів на автошляхах.

Я хочу доповнити. Ви знаєте, що проводиться операція через ці вантажі, які розбивають наші дороги, на які ми виділяємо цього року близько 80 млрд гривень. Це великі гроші для держави, такого ніколи не було. Тому у нас операція не тільки на Херсонщині, операція дійсно по всій країні. Там також підключені Національна поліція і Служба безпеки. Я не знав назви операції, про яку сказав пан Гусєв, але хочу трошки її скоригувати: всі водії точно будуть зважені, але, на жаль, не всі будуть щасливі», - сказав Зеленський.
Також президент України Володимир Зеленський у ході робочої поїздки до Херсонської області взяв участь у підписанні угоди щодо передачі в концесію майна державного підприємства «Херсонський морський торговельний порт» і майна державного підприємства «Адміністрація морських портів України».

Перед цим глава держави ознайомився з перебігом реконструкції аеропорту «Херсон».

Зазначимо, перевантажені фури «вбивають» українські дороги.

Нагадаємо, під Кабміном і на під'їздах до Києва зібралися десятки фур.

Нещодавно Зеленський записав відеозвернення до далекобійників і назвав їх "заср...ми".

Читайте також:На кордоні з Польщею у чергах стоять понад 400 вантажівок