Україна
3 липня 2020
Виконувачкою обов’язків глави Нацбанку буде Катерина Рожкова
Обов’язки голови НБУ виконуватиме Катерина Рожкова
news-image

Після звільнення Якова Смолія з посади голови Національного банку України виконувачкою обов’язків голови НБУ є перша заступниця голови Катерина Рожкова.

Про це повідомляє пресслужба банку, пише «Є!».

Рожкова була першою заступницею глави НБУ з 15 червня 2018 року.

Я обіцяю, наша команда захищатиме ті здобутки, які ми з Яковом Васильовичем спільно вибороли в надзвичайно складних умовах за ці 5 років. І які, сподіваюсь, не будуть поставлені під загрозу. Наша команда буде їх захищати. Я сподіваюся, що президент обере достойного кандидата на посаду голови НБУ. Це має бути професіонал, який згоден зі стратегічним баченням реформ, які впроваджує НБУ. Це має бути технократ без політичних амбіцій. Це має бути людина із залізними нервами», — написала Катерина Рожкова у Facebook.

Нагадаємо, 3 липня Верховна Рада Україна проголосувала за відставку очільника Національного банку України Якова Смолія.

Ввечері 1 липня пресслужба Нацбанку повідомила про те, що Яків Смолій написав та подав президенту Володимиру Зеленському заяву про звільнення у зв’язку з відставкою за власним бажанням. Причиною цього рішення Смолій назвав «систематичний політичний тиск».

2 липня президент Володимир Зеленський зареєстрував у Верховній Раді проєкт постанови про звільнення глави Національного банку України Якова Смолія

Також читайте: Гривня трохи зміцнилася: Нацбанк відновив курс валют і цінних металів

Читайте також:Відставка Смолія: Рада винесла рішення щодо голови НБУ