Політика
6 липня 2020
Києву дозволили послабити карантин, на відміну від 8 областей — МОЗ
Які області готові до наступного етапу послаблення карантину за епідеміологічними показниками МОЗ.
news-image
Станом на 6 липня до послаблення карантину не готові вісім областей України, натомість Київ вже відповідає усім критеріям для послаблення.

Про це повідомляє Міністерство охорони здоров'я.

Зокрема, наразі Закарпатська область перевищує норму за показником завантаженості ліжок (61, 75% за допустимого значення не більше як 50%). Також там вище норми динаміка зростання захворюваності на коронавірус.

У  Волинській, Рівненській, Харківській, Тернопільській, та Івано-Франківській  областях вищою за норму є динаміка виявлених нових випадків. А на Чернігівщині та Донеччині населення недостатньо охоплене тестуванням.

Таким чином, до наступного етапу послаблення карантину за епідеміологічними показниками МОЗ готові Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Житомирська, Запорізька, Київська, Кіровоградська, Луганська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Полтавська, Сумська, Харківська, Херсонська, Хмельницька, Черкаська та Чернівецька області.

Нагадаємо, карантин посилюють у регіонах, де:

завантаженість ліжок в закладах охорони здоров'я складає понад 50%;

середня кількість ПЛР-досліджень та ІФА-тестів менше, ніж 24 на 100 тис. населення протягом тижня;

коефіцієнт виявлення випадків коронавірусу понад 11%;

показник динаміки зростання випадків COVID-19 понад 10%.

З початку епідемії коронавірус в Україні підтвердили у 49 043 людей, з них 21 703 пацієнти одужали, 1 262 — померли від ускладнень. Наразі лікуються 26 078 пацієнтів.

Нагадаємо, в аеропорту Афін затримали 17 українців через заборону на в'їзд до ЄС. Їх відправили до ізолятора без їжі та води

Також повідомляли, що мер Умані не хоче приймати паломників через коронавірус. Щороку до Умані приїжджають близько 30 тисяч паломників.

Читайте також:В Україні зафіксовано 543 нові випадки коронавірусної хвороби COVID-19