Суспільство
18 липня 2020
У Польщі спалах коронавірусу: в усьому звинувачують весілля
У Польщі на весіллях на коронавірус захворіло кілька сотень людей
news-image

Понад 350 осіб заразилися коронавірусом під час весіль в Польщі, повідомляє Rmf24, пише «Є!».

Так, 351 людина захворіла на коронавірус на 29 весіллях після того, як уряд дозволив організувати їх під час пандемії. Повідомляється, що після церемоній одруження 2333 осіб були змушені відправитися в карантин.

Одна з найбільших спалахів зафіксована на весіллях у Малопольскі. Тому Міністерстві охорони здоров'я радить не проводити весілля найближчим часом. Мова йде про Новий Сонче, Суха-Бескідзку і Вадовіцу. Особливо рекомендується обмежити відвідування подібних бенкетів людям похилого віку.

У повідомленні говориться, що весілля – ідеальне місце для поширення інфекцій. І якщо на початку весілля гості ще дотримуються обмежень і соціальної дистанції, то у ході розпалу свята відстань скорочується.

Крім того, в Міністерстві охорони здоров'я відзначили, що не так просто встановити людей, які контактували з інфікованими. Перш ніж стане ясно, що на весіллі хтось захворів, гості поїздять Польщею, прийдуть на роботу і поспілкуються з іншими людьми. Отже, часто кілька сотень людей доводилося відправляти у карантин.

Також читайте: МОЗ нагадує: ресторанам і нічним клубам заборонено працювати після 23.00

Читайте також:Як уникнути харчового отруєння: сім основних правил