Політика
18 вересня 2020
Політолог: «Перемога Пальчевського» має серйозні парламентські перспективи
Партія потужно набирає рейтингові бали.
news-image

"Перемога Пальчевського" має серйозні парламентські перспективи. Про це у своїй колонці для Gazeta.ua пише політолог Віктор Таран.

"Перемога Пальчевського" небезпечна для "слуг народу", оскільки потужно набирає рейтингові бали у Києві, на сході та півдні країни саме за рахунок їх електорату. Сьогоднішня соціологія групи "Рейтинг" демонструє, що партії "За майбутнє" Ігоря Палиці, "Перемога" Андрія Пальчевського та "Пропозиція" Філатова мають непогані електоральні перспективи на дострокові парламентські вибори", – вважає експерт.

Також він оцінив перспективи президентської партії "Слуга народу".

"Слуги народу" у більшості обласних центрів майже не мають шансів на перемогу. На сьогодні шанс провести своїх кандидатів на посаду міських голів вони мають лиш в декількох обласних центрах. Дуже важливо, чи вдасться їх кандидатам зайти в другий тур на посади мерів. Якщо пройдуть, наприклад, у Вінниці, Чернігові, Житомирі, Черкасах, то теоретично у другому турі вони можуть виграти. Але говорити про це можна буде не раніше середини жовтня, коли побачимо, як у цих містах триватиме кампанія", – констатує Віктор Таран.

Нагадаємо, партія Андрія Пальчевського визначилася з кандидатами в міськраду.

Також повідомляли, що поведінка Кличко показує, що він боїться конкуренції з Пальчевським в другому турі виборів, - політолог

Нагадаємо, Пальчевського висунули в мери на зустрічі з виборцями в Оболонському районі столиці.

Читайте також:Пальчевський: за 6 років влада у Києві не відкрила жодної нової станції метро