новини

Економіст з команди Пальчевського розповів, як уникнути злиднів

У своїй програмі економіст акцентує увагу на соціальній сфері та розвитку економіки.

Економіст з команди Пальчевського розповів, як уникнути злиднів

Про це Олексій Кущ написав на своїй сторінці у Facebook.

Якщо у бізнесу скорочується розмір прибутку, то не буде коштів і на інвестиції. Якщо падають доходи населення – не буде і заощаджень. Це все передумови виникнення "пастки бідності". Працюючи над економічною програмою партії "Перемога Пальчевського", я намагався знайти правильні відповіді ці виклики", – повідомив він.

У своїй програмі економіст акцентує увагу на соціальній сфері та розвитку економіки.

Нам необхідна максимізація державних інвестицій за трьома напрямками: медицина, освіта, наука. Активація додаткових джерел коштів в результаті проведення реструктуризації зовнішніх і внутрішніх державних боргів. Частково використання емісійних ресурсів НБУ. Також потрібно створити національний резервний фонд за рахунок оподаткування експортними митами сировинного експорту й фінансування за рахунок коштів фонду інвестицій в системну інфраструктуру держави і критичну інфраструктуру міст", – упевнений Олексій Кущ.

Нагадаємо, раніше представник політичної сили "Перемога Пальчевського" презентував модель, яка дозволить істотно скоротити вартість газу для населення.

Зазначимо, що в Рівному атакують актив «Перемоги Пальчевського», через високі шанси на перемогу Віталія Германа.

Раніше повідомлялося, що поведінка Кличко показує, що він боїться конкуренції з Пальчевським в другому турі виборів, - політолог.

Читайте також:Зареєстровано першого кандидата на посаду мера Києва

 

25 вересня 2020, 15:49

 

Loading...

До теми

Авторизація