новини

Анна Скороход: Левовій частині українців просто не під силу сплачувати такі високі тарифи

Скороход впевнена, що те, що від нас вимагає МВФ покликано на знищення та кабальну залежність українців.

Кореспондент Єдності поспілкувався із народною депутаткою, громадською діячкою Ганною Скороход.

Кор.: Анна Костянтинівна, чи вважаєте ви доречним скорочення витрат на субсидії на оплату послуг ЖКГ? За вашими прогнозами, як збільшаться тарифи на комунальні послуги в наступному році?

Анна Скороход: Це абсолютно не припустимо та доведе людей до ще більшого зубожіння. Подала правки до бюджету, щоб навпаки збільшити ці витрати хоча б на минулорічному рівні.

Кор.: Як ви відноситеся до посилення штрафів за ЖКГ-борги? До чого можуть привести ці зобов’язання перед МВФ?

Анна Скороход: Негативно, бо левовій частині українців просто не під силу сплачувати такі високі тарифи. Все, що від нас вимагає МВФ покликано на знищення та кабальну залежність українців, ми знаходимося під зовнішнім управлінням і не впливаємо на найважливіші процеси в країні.

Кор: Навколо «Слуги народу» останнім часом виникло багато скандалів, один з яких – це вихід з партії депутата з Київщини Миколи Галушка. Він заявив, що всі місця в списку "Слуги народу" в його окрузі продані. Ви про корупцію в партії та «гроші в конвертах» казали давно, проте як прокоментуєте такі виходи перед місцевими виборами?

Анна Скороход: Якщо ви подивитесь списки - нічим окрім як великими сумами грошей з надходження в них певних людей пояснити не можна. Микола Галушко мав сміливість це публічно озвучити, більшість мажоритарників в такій самій ситуації. До речі, гроші в конвертах ніхто не спростував. Все це свідчить про відсутність партії, як такої.

Кор: Днями Гео Лерос заявив про те, що на нього готують напад. Як можете прокоментувати цю ситуацію? Ви у свій бік тиску зі сторони влади, силових структур не відчуваєте?

Анна Скороход: Був, але, на сьогодні мене не чіпають. На жаль, те, що проти «неугодних» використовують ті самі методи, як і при старій владі - факт.

Кор.: Як ви ставитеся до заяви Вітольда Фокіна, що він не бачить жодного підтвердження війни між Україною і Росією. Чи підтримуєте ви виключення Вітольда Павловича з ТКГ?

Де юре - її немає, де факто - є. І він сказав, що там найманці з понад 30 країн світу, в т.ч з Росії+ це позиція ОБСЕ. Ми жодного разу не чули чіткої позиції Президента по питанню Донбасу, а думка і висловлювання членів ТКГ, ОП та інших абсолютно різниться, треба вже визначитися. Ні, не підтримую.

Також раніше ми писали, що Анна Скороход відверто розповіла про те, як робила тест коронавірус. В державній лікарні їй відмовили, аргументувавши це тим, що у неї немає точних симптомів.

Нагадаємо, Пальчевський розповів про свою команду в Одесі: "Нові себе вже показали, прийшов час професіоналів". Лідер політичної сили «Перемога Пальчевського» розповів за яким принципом підбирав членів своєї команди.

До речі, журналіст Павло Казарін стверджує,що «Зеленський - випадковий президент, який зіграв у чужу гру і опинився в чужому сценарії»

Читайте також:Андрій Пальчевський: Україна не готова до вірусного навантаження

6 жовтня 2020, 14:46

 

Loading...

До теми

Авторизація