Політика
7 жовтня 2020
МВС залучить авіацію для реагування на протиправні дії під час місцевих виборів в Україні
У регіонах створено оперативні резерви для реагування на виклики та загрози, які можуть виникнути в рамках проведення виборів.
news-image

Залучення авіаційних підрозділів системи Міністерства внутрішніх справ передбачено для оперативного реагування на зміну ситуації під час місцевих виборів в Україні. Про це пише Інтерфакс Україна.

"Виходячи з розрахунків для забезпечення публічної безпеки під час місцевих виборів буде залучено майже 140 тис. правоохоронців. Передбачається залучення авіаційних підрозділів системи МВС для оперативного реагування на зміну обстановки", - заявив на нараді перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий.

Він зазначив, що з огляду на пандемію COVID-19, в умовах якої відбувається виборчий процес, особовий склад забезпечено засобами захисту.

Ми будемо залучати резервні групи правоохоронців центрального апарату Нацполіції, курсантів вишів та поліцейських з обласних управлінь", - озвучив плани Яровий.

За словами заступника міністра Сергія Гончарова, в регіонах створено оперативні резерви для реагування на виклики та загрози, які можуть виникнути в рамках проведення виборів.

Щоб підвищити ефективність реалізації формування резервів і безпосереднього реагування, у рамках виборчої кампанії планується залучати нашу авіацію. Ми плануємо залучати всі наявні сили та засоби авіації системи МВС - літаки та гелікоптери. Наявність гелікоптерів дасть змогу реагувати на протиправну діяльність у найвіддаленіших точках, де немає посадкових смуг ", - розповів Гончаров.

Голова Державної служби України з надзвичайних ситуацій Микола Чечоткін зазначив, що для гарантування належного рівня пожежної безпеки та запобігання виникненню надзвичайних ситуацій під час підготовки та проведення місцевих виборів фахівці Служби порятунку на території країни здійснюють обстеження об'єктів, на яких діятимуть виборчі дільниці.

Місцеві вибори в Україні заплановані на 25 жовтня.

До речі, Пальчевський - головний конкурент Кличко на виборах - опитування. Cоціолог та керівник «ВАС» Володимир Косенко відмітив, що динаміка електоральних настроїв киян змінюється.

Також ми писали, що за словами Павла Казаріна, «Зеленський - випадковий президент, який зіграв у чужу гру і опинився в чужому сценарії». Як стверджує журналіст, "сам по собі шостий президент країни - це лише дзеркало. В якому відображаються ми і країна".

Нагадаємо, в Одесі на посаду мера претендують четверо Філімонових і двоє Зеленських. Розглянувши документи, виборча комісія встановила їх відповідність вимогам Виборчого кодексу України.

Читайте також:Пальчевський виходить в другий тур, - політолог