Політика
8 грудня 2020
Верещук, Арахамія та телеканал «ZIK» отримали за сексизм антипремію «Це яйце»
У номінації «Сексистське висловлювання» аж четверо переможців.
news-image
У Києві вдруге вручили антипремію «Це яйце» у двох категоріях: «Сексистське висловлювання» та «Сексистський матеріал». «Переможцями» стали українські політики та посадовці.

Про це повідомляє видання Громадське.

У номінації «Сексистське висловлювання» аж четверо переможців. Очільник партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко та очільник фракції «Слуга Народу» Давид Арахамія потрапили у сексистський скандал, коли у Миколаєві назвали назвав колегу «робочою бабою, як корабельна сосна».

Так, вони обговорювали політикиню Тетяну Домбровську. Згодом Корнієнко вибачився за свої слова.

Кандидат на посаду мера Одеси Євген Червоненко отримав антипремію за образу депутатки від «Слуги Народу» Галини Янченко. На одному з ток-шоу він сказав: «Ваш рівень — навчитися правильно, здвинувши ноги, сидіти на ток-шоу, дівчино». Після цього політикиня покинула студію.

Також експерти відзначили начальника Центру соцслужб для сім’ї, дітей та молоді в Кривому Розі Павло Дабіжа. Він у коментарі до допису депутатки Криворізької міської ради від об’єднання «Самопоміч» Людмили Бурман засумнівався у необхідності надавати виборче право жінкам.

«Найбільше зло — це допустити жінок і дітей до ухвалення важливих рішень, наприклад до голосування, який би вигляд не мали ці люди. Саме тому загальне виборче право і рівність чоловіків і жінок — це нісенітниця», — написав він. Наразі коментар видалили.

Номінація «Сексистський матеріал»

Тут теж четверо переможців. Телеканал «ZIK» влаштував опитування, чи справжні груди у колишньої заступниці міністра інфраструктури Олександри Клітіної після того, як вона повідомила про створення своєї партії «Україна проти корупції». Відеозвернення експосадовиця записала у купальнику.

 

Нагадаємо, "маємо чергову спробу влади перетворити Україну на поліційну державу". Про це пише народна депутатка Кіра Рудик у Фейсбук.

До речі, за словами Борислава Берези, «Зеленський міг не брехати з приводу того, що не буде переїзду на держдачі і міг не брехати про те, що не буде VIP-палат. Але збрехав...». Як стверджує політик, у нас президент України безупинно вводить громадян в оману продовжуючи брехати і не вибачається за свою брехню.

Також ми писали, що "за півтора року, маючи монобільшість у парламенті і контроль над виконавчою владою, президент Зеленський довів неспроможність реагувати на складні виклики і управляти державою. Натомість він намагається у неконституційний спосіб отримати ще більші важелі впливу". Про це пише у Facebook народна депутатка з фракції «Європейська Солідарність» Вікторія Сюмар.