Війна
4 січня 2021
Денис Казанський: «Не мають сенсу заклики окремих наших діячів до діалогу з «суспільством в ОРДЛО», та інші «консультативні ради»»
Журналіст повідомив, що одного з найактивніших учасників так званої "російської весни" в Донецьку, громадянина РФ Романа Манекіна оголосили українським шпигуном і посадили на підвал соратники по боротьбі за "русскій мір".
news-image

Журналіст та політичний оглядач Денис Казанський пояснив чому не мають сенсу заклики окремих наших діячів до діалогу з "суспільством в ОРДЛО".

Він написав про "буденну новину з ОРДЛО". Журналіст повідомив, що одного з найактивніших учасників так званої "російської весни" в Донецьку, громадянина РФ Романа Манекіна оголосили українським шпигуном і посадили на підвал соратники по боротьбі за "русскій мір".

Манекін приїхав на Донбас з Росії в 2014-му, щоб займатися організацією "референдуму ДНР". З ентузіазмом своїми руками будував "народну республіку".

І ось побудував... На підвал його садять вже втретє. Перші два рази проводили "виховні бесіди" – ламали ногу, ребра, але потім відпускали. Тепер же, судячи з усього, посадили вже з кінцями. За важким звинуваченням у шпигунстві на користь України.

Що особливо смішно, оскільки Манекін є фанатичним українофобом, і Україну ненавидить – це важливо пам'ятати, а то ще зроблять з цього персонажа мученика і включать до списків на обмін", - зазначає Казанський.

Журналіст розповів, що проживаючи в Донецьку, Манекін був незадоволений "свавіллям", що відбувається там, і критикував дії угруповання Пушиліна. Мовляв, не за те вставав Донбас навесні 2014 року, щоб шахрай з МММ в результаті все віджав. Звичайно ж, це не могло тривати нескінченно.

Переконавшись, що "виховні бесіди" не допомагають, Манекіна закрили остаточно. І тепер він в черговий раз зможе оцінити красу ГУЛАГу, який сам же і допомагав побудувати для жителів Донбасу. Хотів "русского міра"? Так ось же він! Насолоджуйся!

Все, як люблять сталіністи-імперці, з характерним для цієї публіки гумором, коли фанатичного закостенілого українофоба звинувачують в роботі на Україну (так само і більшовиків колись знущально оголошували польськими шпигунами і агентами контрреволюції)", - пише Казанський.

Журналіст наголошує на тому, що  ця історія наочно показує, чому не мають сенсу заклики окремих наших діячів до діалогу з "суспільством в ОРДЛО", і інші "консультативні ради".

Немає в ОРДЛО ніякої думки, крім того, що дозволено Росією і її намісниками. Немає ніяких громадських діячів, і громадянського суспільства теж немає. Всі, хто проти "генеральної лінії" – або вмирають, або вирушають на підвал. Навіть своїх вони не шкодують", - підсумовує Казанський.

Нагадаємо, з 16 січня 2021 року обслуговувати споживачів мають лише українською. Лише на прохання клієнта його персональне обслуговування може здійснюватися іншою мовою.

До речі, радимо прочитати ексклюзивне інтерв'ю із Володимиром В'ятровичем, у якому він розповів, що «антимовні пропозиції депутата «Слуги народу» Максима Бужанського - це повернення до політики русифікації України».

Читайте також:«Ватність виліковна»: хто погрожував вбити Луганського «новачком» | Андрій Луганський