Шоу-біз та культура
11 березня 2015
Син Олівера Стоуна стане ведучим політичного шоу на Russia Today
У прямому ефірі нової програми журналісти будуть обговорювати "актуальні проблеми, які часто ігнорують місцеві ЗМІ"
news-image

Шон Стоун, син режисера Олівера Стоуна стане ведучим нового політичного ток-шоу Watching the Hawks на російському телеканалі RT в США (раніше носив назву Russia Today). Про це йдеться в повідомленні телеканалу, передає Є | Єдність.інфо.

Співведучим Стоуна будє син колишнього губернатора штату Міннесота Тайрел Вентура (Tyrell Ventura) і журналіст RT Табіта Уоллес (Tabitha Wallace). Утрьох в прямому ефірі вони будуть обговорювати з гостями «актуальні проблеми, які часто ігнорують мейнстрімні ЗМІ», повідомляє канал.
Головний редактор RT Маргарита Симоньян запевняє, що в рамках програми канал дасть можливість висловитися «тим, хто опинився викинутими з ефіру у власній країні».
Це не перший досвід співпраці Вентури і Стоуна як журналістів. Раніше вони випускали на одному з американських онлайн-ЗМІ шоу Buzzsaw.
Шон Стоун народився в 1984 році, часто знімався в епізодах фільмів свого батька («Wall Street: Money Never Sleeps», «Nixon», «World Trade Center», «South of the Border» та інші). Стоун-молодший отримав історичну освіту в Прінстонському університеті, в 2000-х роках зняв кілька документальних стрічок про іранську історію та культуру і про арабо-ізраїльській конфлікт. Він був прихильником ядерної програми Ірану та іранського президента Махмуда Ахмадінежада. У 2012 році під час зйомок чергової картини в Ірані Стоун прийняв іслам.

Читайте також: Макаревич про російське телебачення: “Складається враження, що нас готують до війни”

Оскароносний режисер Олівер Стоун також відомий критичними висловлюваннями на адресу керівництва США. Зокрема, він не раз критикував прагнення Сполучених Штатів управляти світовими процесами. У 2012 році він зняв багатосерійний документальний фільм «The Untold History of the United States». Картину зустріли гострою критикою як у США, так і в Росії. Сам режисер спростував, що телесеріал є антиамериканським.