Світ
16 березня 2015
ООН складе «плейлист щастя»
Музичні композиції до Міжнародного дня щастя
news-image

Організація Об'єднаних Націй складає «плейлист щастя» до 20 березня - Міжнародного дня щастя, повідомляє Є | Єдність.інфо з посиланням The Guardian.

«У цей день за допомогою музики - універсальної мови - ми хочемо показати солідарність з мільйонами людей по всьому світу, які страждають від злиднів, обмеження прав, гуманітарної кризи і впливу погіршення навколишнього середовища та зміни клімату», - пояснив Генсек ООН Пан Гі Мун.

До плейлиста увійдуть пісні Еда Ширана, Девіда Гетта, Джона Ледженда, Джеймса Бланта. Генеральний секретар ООН запропонував включити в список композицію Стіві Вандера Signed, Sealed, Delivered.

За кампанію відповідає 18-річний поп-виконавець Коді Сімпсон, який запропонував своїм фанатам викладати варіанти для списку в Twitter з хештегом #HappySoundsLike. 20 березня Сімпсон вибере п'ять із запропонованих пісень і включить їх в офіційний список.

«Я щасливий брати участь в такій прекрасній програмі, яка підвищує обізнаність людей про Міжнародний день щастя. Сподіваюся, кожен поділиться піснею, яка робить його щасливішим », - сказав Сімпсон.

Міжнародний день щастя стали відзначати в 2012 році, щоб підтримати ідею пошуку щастя як одну з основних життєвих цілей.