Війна
17 березня 2015
"ДНР" погрожує Україні війною через поправки в закон про особливий статус Донбасу
За словами Пушиліна, Порошенко хитрує, викручується, відверто валяє дурня і не поважає народ Донбасу
news-image

У самопроголошеній "Донецької народній республіці" пригрозили Україні новою ескалацією конфлікту, оскільки поправки до закону про особливий статус Донбасу не були узгоджені з "народними республіками" і нібито порушують мінські угоди.

Про це сьогодні заявив представник ДНР в контактній групі, "віце-спікер" "Народної ради" "ДНР" Денис Пушилин, передає Є | Єдність.інфо з посиланням на рупор сепаратистів "Донецьке агентство новин".

"Мінський процес практично перерваний, оскільки його основа - закон про особливий статус - по суті скасовується поправками Порошенко. Порошенко хитрує, викручується, відверто валяє дурня. Він не поважає народ Донбасу, не хоче миру. Значить, отримає війну", - заявив Пушилін.

Нагадаємо, напередодні Президент України Петро Порошенко вніс у Верховну Раду пакет документів, що стосуються ситуації на Донбасі. Серед них - законопроект про зміну ст. 10 закону про особливий статус, а також проекти постанов парламенту, один з яких схвалює звернення в Радбез ООН та Ради ЄС про розгортання на території України міжнародної миротворчої операції, а інший визначає територію Донбасу з особливим статусом.