Україна
8 квітня 2015
Квітковий годинник на Майдані капітально відремонтують наприкінці квітня
Причиною пошкодження механізму квіткового годинника стало катання людей на стрілках.
news-image

Наприкінці квітня розпочнеться капітальний ремонт квіткового годинника, що знаходиться у центрі Києва, біля Жовтневого палацу. Про це  інформує прес-служба Київської міської держадміністрації, передає Є | Єдність.інфо.

Згідно з повідомленням, КП "Київзеленбуд" має повністю замінити циферблат та оформити його в кольорах державного прапора. Крім того, оновлять електронну частину годинника, підсвічення, зрошувальну мережу, встановлять щит керування механізму з програмним забезпеченням.

Зазначається, що жодних дизайнерських художніх оформлень планом капітального ремонту не передбачено. У даний час здійснюється експертиза кошторисної документації та демонтаж конструкції для ремонту.

Нагадаємо, квітковий годинник в Києві, біля Майдану Незалежності, відкрили 23 серпня 2009 року. Механізм квіткового годинника зламали на другий день після відкриття. Його ремонт обійшовся спонсорам у 3,7 тис. грн. Причиною пошкодження механізму, за інформацією мерії, стало катання людей на стрілках. Діаметр квіткового годинника становив 16,5 м, а довжина стрілок - 7 і 4 м.

Відремонтований квітковий годинник знову почав працювати у травні 2010 року, але невдовзі знову зламався. Кілька разів влада намагалась відновити роботу годинника.

Читайте також: Глава «культурної» комісії Київради запропонував "пустити" Арку Дружби народів на шампури для шашликів