новини

"Прекрасна няня" Заворотнюк заборгувала банку півмільйона доларів

У грудні минулого року Замоскворецький суд Москви ухвалив рішення, що зірка серіалу "Моя прекрасна няня" Анастасія Заворотнюк повинна виплатити банку "Російський іпотечний банк" 537000 доларів боргу.

Такий стан справ Заворотнюк не влаштував і вона подала апеляцію, яку днями все-таки програла, пише Є | Єдність.інфо з посиланням на російські ЗМІ.

"Апеляційна інстанція залишила рішення без зміни", - сказав представник прес-служби Замоскворецкого суду столиці.

По хорошому, громадянка Заворотнюк повинна отримати рішення у її справі в канцелярії і негайно виплатити борг. Але так майже ніколи не буває, так що тепер цією справою будуть займатися судові пристави, це в їхній компетенції, - додав представник прес-служби.

Однак повернути борг банку буде зовсім непросто: за чутками, Анастасія вже встигла переписати все своє майно на дочку Анну і сина Майка. Таким чином, зараз зірка залишилася ні з чим, і забирати у неї нічого. Також адвокати Анастасії вже готують апеляцію і будуть оскаржувати рішення Мосміськсуду.

Нагадаємо, актриса і телеведуча Анастасія Заворотнюк брала іпотечний кредит під заставу свого майна в 2012 році, але борг до цього часу так і не виплатила.

11 квітня 2015, 14:38

 

Loading...

До теми

Авторизація