Політика
6 серпня 2015
Уряд підпорядкував Фіскальну службу міністру фінансів
Діяльність Державної фіскальної служби буде контролюватися через міністерство фінансів.
news-image

Про це повідомляє «Єдність» із посиланням на відповідні документи.

Згідно з постановою уряду №548, фіскальна служба не буде тепер погоджувати з мінфіном рішення про розстрочення або відстрочення грошових зобов'язань платників податків на строк, що виходить за межі одного бюджетного періоду, а лише повідомлятиме про ухвалені рішення.

Постановою передбачається, що кандидатура голови Фіскальної служби буде вноситься на розгляд уряду за пропозицією міністра фінансів. Кандидатури заступників голови Фіскальної служби також будуть подаватися за пропозицією міністра фінансів, якому свої пропозиції озвучуватиме голова ДФС. Крім того, документ виключає норму про те, що у голови ДФС може бути лише два заступники.

Нагадаємо, результатом реформування Державної фіскальної служби, яке має завершитися до кінця 2016 року, має стати ліквідація корупції в ДФС, а також усунення можливостей для контрабанди та ухилення від сплати податків.

У рамках реформи Державною фіскальною службою планується збільшити кількість заступників очільника відомства з двох до п'яти - у відповідності з кількістю напрямів роботи служби, а також скоротити штат на 30% завдяки впровадженню електронних сервісів.

Читайте також: Силовики проводять обшуки у нелегальних обмінниках Києва: вилучені мільйони доларів