Суспільство
26 серпня 2015
Головне досягнення і гордість для росіян - президент Путін
34% жителів Російської Федерації вважають головною гордістю своєї країни президента Володимира Путіна.
news-image

Про це свідчать результати липневого опитування дослідницького холдингу Ромир, у якому взяли участь 1500 респондентів у віці від 18 до 60 років, передає «Єдність» з посиланням на "Українську правду".

Таких, що пишаються президентом як досягненням, зараз у Росії чи не втричі більше, ніж у 2003 році. При цьому ним більше пишаються жінки, ніж чоловіки, а також молодь до 24 років і люди 60 років і старші.

Майже така ж кількість респондентів (32%) вважають найважливішим досягненням - сам російський народ.

По чверті опитаних пишаються російськими традиціями (25%) і природними ресурсами РФ (24%), хоча останніми не пишалися 12 років тому. По 19% росіян пишаються досягненнями у спорті й досягненнями у військовій техніці й зброї.

10% опитаних пишаються досягненнями в космонавтиці, 8% – досягненнями росіян у науці й техніці, ще 6% – урожаями своєї країни.

Таких, кому нема чим пишатися, стало майже в 4 рази менше за останні 12 років: число таких людей скоротилося з 25% до 6% із 2003 року.

Окремо відзначено, що з моменту останнього опитування практично не змінилися результати за такими варіантами відповіді, як розвиток демократії, успіхи в економіці та побудова вільного суспільства. Вони так і залишилися на рівні 2-3%.

Читайте також: Російська молодь презентувала Путіну сокиру (фото)