Київ
29 вересня 2015
З 2 жовтня у Києві стартує фестиваль старовинних автомобілів Old Car Land-2015
На фестивалі відвідувачам презентують понад 400 машин 1930-1970 років виробництва СРСР, США, Німеччини, Італії, Франції та інших європейських країн.
news-image

З 2 жовтня в Державному музеї авіації Національного авіаційного університету стартує міжнародний фестиваль старовинних автомобілів «Old Car Land-2015». Про це повідомляють у КП «Київпастранс», передає  «Єдність».

На фестивалі відвідувачам презентують понад 400 машин 1930-1970 років виробництва СРСР, США, Німеччини, Італії, Франції та інших європейських країн. Серед автоветеранів буде представлено багато легковиків (зокрема, «автокласика» 30-50-их років), автобусів, вантажівок, а також велику колекцію мотоциклів, у тому числі Harley Davidson. Участь у фестивалі візьмуть не лише вітчизняні шанувальники давнини, але й гості з Німеччини, Польщі та Чехії.

У програмі свята передбачено парад містом, презентації колекцій, дефіле старовинних авто (автослалом), з’їзд фан-клубів, проведення змагань «Кращий Механік України», змагання з майстерності екскаваторників, показові виступи позашляховиків, картингістів, офіційні змагання з тюнінгу та автозвуку, а також багато інших активностей.

Також, у рамках автошоу відбудеться конкурс на знання ПДР на Кубок КП «Київпастранс». Конкурс стане початком відродження програми оцінки знань ПДР серед першокласників та відбуватиметься в рамках міжнародної програми Fia-Action for road safety. Відвідувачі матимуть змогу не лише подивитися на «ветеранів автошляхів», а й відчути комфорт та покататися на одному з перших повоєнних радянських автобусів – ЗиС155 1953 року випуску та ПАЗ 672.

Для дітей на спеціальному майданчику відбуватимуться конкурси та різноманітні шоу, працюватиме виставка масштабних моделей автомобілів. Окрім того, кияни та гості міста матимуть можливість оглянути експозицію Державного музею авіації, яка містить понад 95 цивільних і бойових літаків, гелікоптерів, та інші зразки авіаційних озброєнь. Для відвідувачів виступатимуть музичні гурти та виконавці.

Фестиваль триватиме до 4 жовтня.

Читайте також: У Києві відбудеться фестиваль, присвячений сучасному Нью-Йорку