Події
13 жовтня 2015
Ахметов може залишитись без державних шахт, які він узяв у концесію
Компанія "Центренерго", контрольний пакет акцій якої належить державі, просить суд визнати недійсним договір концесії між Міністерством енергетики та компанією ДТЕК Ріната Ахметова.
news-image

Як повідомляє «Єдність», про це йдеться в матеріалах справи, опублікованої в Державному реєстрі судових рішень.

Згідно з документами, відповідачами виступають Міністерство енергетики та вугільної промисловості і ТОВ "ДТЕК" Ровенькиантрацит".

Справу суд відкрив 31 серпня. В якості третьої особи за клопотанням "Центренерго" до процесу залучили і держпідприємство "Ровенькиантрацит", яке передало ДТЕК своє майно за договором концесії.

Клопотання обумовлено тим, що у компанії є борги перед ДП "Ровенькиантрацит" на загальну суму 67,3 мільйони гривень. При цьому за договором концесії право вимоги боргу перейшло до новоствореного ТОВ "ДТЕК Ровенькиантрацит".

Цей борг фігурує у справі про банкрутство "Центренерго", яке також розглядається в Госпсуді Києва.

На наступне судове засідання 21 жовтня суд зобов'язав Міненерго надати копії текстів Концесійного договору та інших документів, підписаних 1 грудня 2011 року.

Нагадаємо, ДТЕК і Міністерство енергетики та вугільної промисловості України 1 грудня 2011 року підписали договори про концесію цілісних майнових комплексів державних вугледобувних підприємств "Ровенькиантрацит" і "Свердловантрацит" строком на 49 років.

Управляти майном державних вугільних підприємств стали компанії ТОВ "ДТЕК Ровенькиантрацит" і ТОВ "ДТЕК Свердловантрацит".

Читайте також: Гіркіна-Стрєлкова жорстоко принизили на російському ТБ