10 квітня 2016
Матч «Сталь» - «Шахтар» закінчився нічиєю
Обидві команди забили однакову кількість голів.

Поєдинок між "Сталлю" та "Шахтарем" у 21 турі Прем'єр-ліги завершився рахунком 3:3, повідомляє «Є!».

Першою відкрила рахунок дніпродзержинська команда. На 38 хвилині м'яча забив Каленчук. Решта голів була забита під час другого тайму.

Лазич забив гол "гірникам" на 61 хвилині гри. Під самий кінець на 94 хвилині відправив м'яча до воріт "Шахтаря" Іщенко.

Незабаром після початку другого тайму донецька команда почала зрівнювати рахунок. На 51 хвилині перший гол команді суперників забив Едуардо. Другий раз зрівняв рахунок Дентінью на 72 хвилині. На 79 хвилині Малишев забив гол та допоміг "гірникам" вирватися уперед, однак ненадовго, оскільки наприкінці поєдинку "Сталь" змогла врятувати своє положення.