новини

Екс-лідеру УКРОПу суд оголосив вирок

Геннадій Корбан визнав свою провину й отримав умовне покарання.

Суд проти колишнього лідера політичної партії УКРОП Геннадія Корбана завершено. Екс-чиновник Дніпропетровської ОДА отримав 1,5 річне умовне покарання й повністю визнав свою провину. Таку інформацію повідомила адвокат Оксана Томчук, передає «Є!» з посиланням на "Новое время".

Зокрема адвокат акцентувала, що брати участь у виборах по мажоритарному округу Дніпропетровська Корбан наміру не має. Хоча раніше з'явилася інформація, що екс-лідер УКРОПу планує висувати свою кандидатуру у народні депутати по округу, який звільнив для нього чинний мер Дніпропетровська Борис Філатов.

За інформацією ЗМІ, Геннадій Корбан домовився з главою Державного земельного агентства Сергієм Рудиком, у викраденні якого його звинувачували.

Нагадаємо, Геннадій Корбан був затриманий 31 жовтня 2015 року. Тоді йому було оголошено звинувачення за чотирма статтями: створення організованої злочинної організації, привласнення, розтрата майна (за фактом розкрадання коштів із Фонду оборони країни), затримання представника влади або працівника правоохоронного органу як заручника, викрадення автомобільного транспорту.

20 квітня 2016, 08:20

 

Loading...

До теми

Авторизація