Події
27 квітня 2016
У Генпрокуратурі звинувачують Каська у розповсюджені неправдивої інформації щодо справи «діамантових прокурорів»
У ГПУ стверджують, що інформація про зникнення речових доказів (діамантів) у кримінальному провадженні не відповідає дійсності.
news-image

Як заявляють у прес-службі ГПУ, 26 квітня екс-заступник Генерального прокурора України В. Касько на своїй сторінці у соціальній мережі «Фейсбук» розповсюдив неправдиву інформацію, передає «Є!»

Зокрема, мова йде про те, що розслідування кримінального провадження, в якому досліджується походження знайдених діамантів в одного з фігурантів у провадженні так званих «діамантових прокурорів» зупинено тому, що речові докази зникли «з-під носу Подільської міліції, саме тоді, коли прокуратуру Подільського району Києва очолював нинішній в. о. генпрокурора Севрук Ю. Г.»

У зв’язку із зазначеним повідомляємо, що на сьогоднішній день в даному кримінальному провадженні не встановлено факту зникнення речових доказів, триває досудове розслідування, вживаються слідчі та процесуальні дії, спрямовані на повне та всебічне дослідження обставин вчинених злочинів, - заявили в ГПУ.

Також у Генпрокуратурі проінформували, що зазначене кримінальне провадження було передано для подальшого розслідування до Подільського РУ ГУ МВС України в м. Києві наприкінці 2014 року (майже через 2 роки після звільнення чинного в. о. Генерального прокурора Ю. Севрука з посади прокурора Подільського району м. Києва).

Читайте також: Українські прокурори хочуть створити систему прокурорського самоврядування