Київ
28 квітня 2016
Мер Києва Віталій Кличко взяв участь у акції «Велосипедом на роботу»
Міський голова анонсував, що столична поліція патрулюватиме місто на велосипедах.
news-image

Мер Києва Віталій Кличко традиційно взяв участь в акції «Велосипедом на роботу», яку влаштовує велоспільнота, передає «Є!» із посиланням на прес-службу КМДА.

Кілька років поспіль в день акції кияни на велосипедах збираються на Майдані Незалежності, спілкуються, фотографуються та вирушають на роботу.

Важливо вести здоровий спосіб життя. І, якщо в тебе немає часу чи можливості займатися спортом, то хоча б зранку доїдь до роботи на велосипеді. Погода зараз сприяє та й добиратися велосипедом в міських пробках набагато швидше. Це добре, що з кожним роком у Києві стає все більше людей, які обирають пересування містом на велосипеді. І я вже можу сказати, що незабаром ви побачите на вулицях столиці патрульних на велосипедах, – звернувся до учасників акції міський голова.

Віталій Кличко підкреслив, що розвиток велосипедної інфраструктури є одним із пріоритетів міської влади. Він зазначив, що сьогодні в столиці працюють над облаштуванням нових велодоріжок та парковок, є маршрути в декількох парках, в травні відкриють перехоплюючий велопаркінг на метро «Лівобережна», а до літа презентують оновлений велотрек.

Читайте також: На Подолі з'явилася Солоха