30 квітня 2016
«Заря» здолала «Говерлу»
Ужгородська команда програла в суху.
news-image

Матч 24 туру української Прем'єр-ліги "Заря" - "Говерла" завершився рахунком 4:0, повідомляє «Є!».

"Заря" почала вириватися уперед ще на початку гри. На 13 хвилині Опанасенко забив перший гол господарям поля.

Після цього наприкінці першого тайму луганчани збільшили відрив завдяки голу від Будковського на 40 хвилині та майстерному удару головою Любеновича на 45 хвилині.

Ледве почався другий тайм, як Будьковський відправив ще одного м'яча до воріт суперника. Після цього в "Говерли" вже не було жодних шансів на перемогу. Луганська команда спокійно дограла залишок часу, не давши змоги ужгородцям забити гол.

Завдяки сьогоднішньому матчу "Заря" набрала 45 очок та наблизилася у турнірній таблиці до "Дніпра", який має на даний момент 46 очок.