15 травня 2016
Поєдинок між «Дніпром» та «Олімпіком» завершився нічиєю
Дніпропетровська команда грала у зміненому складі.
news-image

Фінальний матч 26 туру УПЛ "Дніпро" - "Олімпік" закінчився рахунком 1:1, повідомляє «Є!».

Перший гол був забитий "Дніпром". Під час першого тайму на 19 хвилині відправив м'яча до воріт суперника Шахов.

Майже за 10 хвилин до закінчення гри на 79 хвилині "Олімпік" зрівняв рахунок завдяки голу від Лисенка.

Цей матч був особливий, оскільки на полі з боку "Дніпра" був експериментальний склад. Оскільки частина футболістів була тимчасово дискваліфікована з найближчих ігор через бійку після поєдинку з луганською командою "Заря", Мирон Маркевич частково змінив склад.

"Дніпро" на полі представляли: Кучер, Адамюк (Лучкевич, 79), Чигринський, Чеберячко, Томечак, Шахов, Едмар, Безус, Кобахідзе (Руїс, 46), Кожушко (Назаренко, 70), Бруно Гама.

Дніпропетровська команда посіла 3 місце в турнірній таблиці.