Арештовані рахунки власника супермаркетів «Сільпо»
Солом'янський районний суд Києва наклав арешт на рахунки компанії "Фоззі-Фуд", що володіє мережею супермаркетів "Сільпо", "за заниження посадовими особами податку на додану вартість".
news-image

Про це йдеться в постанові суду від 18 травня, пише «Є!» з посиланням на "Українські новини".

Розслідуванням встановлено, що службові особи ТОВ "Фоззі-Фуд" під час проведення фінансово-господарських взаємовідносин з рядом компаній шляхом проведення безтоварних операцій занизили ПДВ в січні-лютому 2015 року на суму в 32,2 мільйона гривень.

Крім того, було виявлено невідповідність придбаних та реалізованих товарів, непідтвердження реальності здійснення фінансово-господарських операцій, відсутність можливості виконання договірних відносин.

Правопорушення були зафіксовані в акті позапланової виїзної перевірки Фіскальної службою в листопаді 2015 року.

Також слідство встановило, що у ТОВ "Фоззі-Фуд" є рахунки в банку "Південний" і банку "Восток".

З метою припинення злочинної діяльності та для подальшого відшкодування нанесених державі збитків виникла необхідність в накладенні арешту на рахунки ТОВ" Фоззі-Фуд ", - йдеться в постанові суду.

Для припинення витоку грошей суд ухвалив накласти арешт на рахунки компанії відразу в двох банках, заборонив розпоряджатися грошовими коштами і постановив припинити витратні операції з грошовими коштами, які надходять на рахунки.

Читайте також: Антимонопольний комітет оштрафував магазини на 200 млн грн за картельну змову