15 червня 2016
Франція здолала Албанію
Французька команда в другий раз змінила результат поєдинку під самий кінець гри.
news-image

Матч 2 туру групи A Франція - Албанія завершився з рахунком 2:0, повідомляє «Є!».

Господарі турніру не змогли відкрити рахунок у першому таймі. Попри володіння м'ячем більшу частину часу французи не вели матч протягом перших 45 хвилин гри.

Після початку другого тайму збірна Албанії ледь не забила гол на 51 хвилині гри, однак м'яч після удару Садіку влучив у штангу. На 55 хвилині гри першу за цей поєдинок та другу від початку Євро-2016 жовту картку заробив албанець Кукелі. На 81 хвилині гри Абраші також отримав жовту картку за те, що збив француза Матюїді.

Під кінець гри збірна Франції почала атакувати албанців більш рішуче. На 90 хвилині матчу французи знову змогли змінити рахунок на свою користь. Рамі вдарив по воротах албанців з навісу, а Грізманн довершив удар головою.

Після того, як арбітр додав 5 додаткових хвилин до матчу, Пайє закріпив рахунок.