Події
17 червня 2016
Шахраї привласнили землю на узбережжі Чорного моря
В Одесі правоохоронці викрили шахраїв, які привласнили 10 ділянок землі на узбережжі моря.
news-image

Про це повідомили у відділі комунікацій ГУ Національної поліції в Одеській області, передає «Є!».

За інформацією, співробітниками поліції викриті особи, які шахрайським шляхом заволоділи 10 земельними ділянками, які належать територіальній громаді.

Як пояснили у відділі, зловмисникам було відомо, що право розпорядження землею належить виключно територіальній громаді в особі міської ради. Незважаючи на це, зловмисники вирішили заволодіти землею шляхом надання до суду недостовірних даних.

"Реалізуючи злочинний план, шахраї підшукали 10 осіб, які за грошову винагороду погодилися оформити на себе правовстановлюючі документи. Від їхнього імені було складено адміністративний позов про визнання права власності, замовлена і отримана необхідна технічна документація. Зловмисники переконали цих людей у законності процедури, не повідомивши про свої наміри" - зазначили у відділі.

Потім одна з учасниць афери подала позов до суду від імені цих 10 людей, оформивши відповідну довіреність. У заяві було вказано, що позивачі нібито обробляють город, вирощують овочі та на цій землі хочуть побудувати власні будинки, для чого необхідно отримати ділянки у власність.