18 червня 2016
Ісландія та Угорщина зіграли внічию
Команди забили однакову кількість голів та не змогли отримати перемогу навіть з додатковими хвилинами.

Матч між збірними Ісландії та Угорщини закінчився рахунком 1:1, повідомляє «Є!».

У першій половині гри все вирішив епізод в кінцівці першого тайму, коли російський арбітр Сергій Карасьов угледів порушення правил у діях угорського воротаря Габора Кіраї при атаці ісландців. 11-метровий штрафний удар чітко реалізував Сігурдссон.

Після перерви угорці мали помітну перевагу, але до 88-ї хвилини суперник утримував свої ворота в недоторканності. Однак за півтори хвилини до закінчення основного часу гри чергова флангова атака угорців завершилася тим, що ісландець Севарссон зрізав м'яч у свої ворота після комбінації на правому фланзі. Внаслідок цього рахунок став 1:1.

У додані арбітром 4 хвилини гри жодна з команд вирвати перемогу не змогла.