21 червня 2016
Збірна Росії залишає Євро-2016, крупно програвши Уельсу
Росія в цій зустрічі програла Уельсу з рахунком 0:3.

Збірна Росії програла останній матч групового етапу проти команди Уельсу. Росіяни поступились валлійцям з рахунком 0:3, повідомляє «Є!».

Перший гол у ворота Росії забив Аарон Ремзі, перекинувши воротаря суперника після виходу один на один на 11-й хвилині.

Другий м'яч провів Ніл Тейлор після чудового розрізного пасу Гарета Бейла на 20-й хвилині.

Третій гол забив сам Бейл на 67-й хвилині зустрічі після чудо-пасу Ремзі. Таким чином Росія набрала лише 1 бал за три тури групової стадії турніру і покинула змагання.

Тож групу B виграв Уельс із 6 очками, Англія друга з 5 очками, Словаччина третя з 4 очками. Росія припиняє виступи на Євро-2016 з одним очком.