Спорт
11 липня 2016
«Гидке каченя» принесло перемогу - головний тренер збірної Португалії
Фернанду Сантуш прокоментував фінал Євро-2016.
news-image

Головний тренер збірної Португалії Фернанду Сантуш поділився враженнями від перемоги у фіналі Євро-2016, передає «Є!» із посиланням на Футбол 24.

Я завжди говорив: ми – команда. Ніколи не приховував свої думки, завжди говорив гравцям те, що у мене на думці. Завжди говорив їм, що вони дуже талановиті, але потрібно більше битися, бігати більше, ніж суперник, і бути більш сконцентрованими, ніж суперник. У нас приголомшлива команда.

Коли я говорив футболістам, що їм під силу виграти цей трофей, вони мені вірили. Куди б ми не прямували, поруч завжди виявлялися наші вболівальники. Вони зміцнювали наш дух.

Важко описати, що зараз відчувають гравці, все це неймовірно. Наш капітан вніс величезний внесок в перемогу, це командний гравець з великої літери. Він двічі намагався повернутися на поле, але його присутність багато значила і в роздягальні, і на лавці. Він, як і я, вірив, що сьогодні наш день. Едер сказав мені, що заб'є, і цей "гидке каченя" забило. Тепер це прекрасний лебідь!

Коли втрачаєш найкращого гравця в світі (Роналду), потрібно щось змінювати, адже вся стратегія будувалася навколо нього, – цитує Сантуша прес-служба УЄФА.

Читайте також: Курс валют на 11 липня