Політика
2 серпня 2016
У Раді звернулися до французьких колег і висловили обурення щодо «кримського вояжу» проросійських депутатів
Нардепи вважають політиків, які беруть участь у подібних заходах, "інструментом російського агресора та його пропаганди".
news-image

Українські парламентарі звернулися до інституцій Франції щодо незаконного візиту на територію окупованого Криму 29-31 липня 2016 року французьких проросійських депутатів. Відповідний лист-звернення опублікований на сайті Верховної Ради, передає «Є!»

Зокрема, нардепи висловили своє обурення щодо незаконного візиту на територію анексованого півострова французьких парламентарів.

Такі вояжі підривають зусилля світової спільноти у відновленні територіальної цілісності України в міжнародно визнаних кордонах. Розглядаємо політиків, які беруть участь у подібних заходах, інструментом російського агресора та його пропаганди, - йдеться у листі.

Українські парламентарі впевнені, що "цим діям буде надана належна оцінка з боку французького політикуму".

Лист підписали голова комітету у закордонних справах Ганна Гопко, заступник голови комітету з євроінтеграції Марія Іонова, співголова депутатської групи ВР з міжпарламентських зв’язків з Французькою Республікою Альона Шкрум, співголова депутатської групи ВРУ з міжпарламентських зв’язків з Французькою Республікою Олексій Гончаренко.

Нагадаємо, 29-31 липня делегація з 11 французьких парламентарів на чолі з депутатом національних зборів, екс-міністром транспорту Франції Тьєррі Маріані знову перебувала в окупованому Криму.

Читайте також: «Крим російський, і цього вже не змінити» - французький депутат